Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.02.2018

Maja Sablewska uknuła pikantną intrygę! Jej sprytny ruch może ostro namieszać w przyjaźni Edyty Górniak z Joanną Krupą!

Maja Sablewska, Edyta Górniak, Joanna Krupa


Maja Sablewska nadal czuje wielki żal do Edyty Górniak

Przypomnijmy, że Maja Sablewska swoją błyskotliwą karierę w show biznesie zaczynała wiele lat temu. Wówczas jako młodziutka dziewczyna, fanka wielu topowych gwiazd, szczęścia próbowała szukać w różnych konfiguracjach. Najpierw Maja była emocjonalnie związana z dzieckiem Natalii Kukulskiej, którego była opiekunką, następnie zetknęła się zawodowo także z samą Natalią, której była największą fanką w Polsce. Następnie swoje życie zawodowe ukwieciła burzliwą współpracą z wielką Edytą Górniak oraz kontrowersyjną Dorotą Rabczewską.

 

Dodajmy, że właściwie wszystkie związki służbowe Sablewskiej z gwiazdami, skończyły się niespodziewanie i z wielkim hukiem. Do dziś nadal szeroko komentowane jest jej głośne rozstanie z Edytą Górniak, która najzwyczajniej na świecie podziękowała Mai za współpracę.

 

Sablewska wielokrotnie nawiązywała w swoich wywiadach, do czasów współpracy z Górniak, sugerując, że nie były to czasy godne zapamiętania. Stylistka TVN Style najwyraźniej nadal czuje wielki żal do Edyty, za to, że ta ją po prostu zwolniła z pracy. Jak się okazuje zadra w sercu Sablewskiej siedzi głęboko. Była menadżerka Edyty poczyniła ostatnio nawet pewne kroki, które mogą skłócić Górniak z Joanną Krupą. Przypomnijmy, że od czasu gdy Edzia zamieszkała w Los Angeles, jej najlepszą przyjaciółką została piękna Joasia Krupa. 

Maja dowiedziała się, że Dżoana szuka nowego prawnika, który zadba o jej interesy w Polsce. I od razu zaczęła agitować za kandydaturą Piotra Schramma – powiedział informator Faktu

Czy Maja Sablewska chce się tym zemścić na Edycie? Z całą pewnością jej plan jest znakomity. Tylko czy faktycznie współpraca Krupy z byłym partnerem wokalistki, może negatywnie wpłynąć na przyjacielskie relacje Górniak i Krupy?

Maja uważa, że to przez przez nią musiała zmienić wówczas zawód i zacząć na nowo układać sobie życie. Chciałaby więc, by Edyta dostała za swoje – dodał rozmówca tabloidu. Jak myślicie, uda się jej spełnić swoje marzenie?

Co o tym myślicie?

 

Bajkowa kreacja księżnej Kate zachwyciła Norwegów. W kremowej sukni wyglądała jak księżniczka Disneya! Ciąża zdecydowanie jej służy

Maja Sablewska pozazdrościła Kim Kardashian? Całkiem naga wygina się w seksownej pozie na łóżku. Tym razem przeszła samą siebie!

 

Czy poznałeś/łaś Maję Sablewską na zdjęciu?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×