Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 17.12.2017

Maja Bohosiewicz radzi młodym matkom jak uśpić dziecko: „Trzeba POLIZAĆ PO CZOLE trzy razy. Wyciągam ozor i jadę”

Maja Bohosiewicz brzuszek w ciąży


Recepta na usypianie dziecka

Maja Bohosiewicz, znana z bycia młodszą siostrą aktorki – Sonii. po urodzeniu dwójki dzieci zaistniała głównie dzięki swojej aktywności w sieci. Umieszcza w niej relacje z gotowania jajek czy rzucania stuzłotowymi banknotami. Bohosiewicz publikuje wpisy, w których często żali się na trudy macierzyństwa. W najnowszym narzeka, że jej córka przez dwie godziny miała problem z zaśnięciem.

 

Odkładałam ją do kołyski siedemnasty raz z rzędu w ciągu sześciu minut. Tego dnia powiedziałam na głos z sześć razy, że jest najgrzeczniejszym dzieckiem na świecie. Pomyślałam, czary. Ktoś ją zauroczył. Nie było czerwonej kokardki. Teraz zapłacę macierzyńską karę za publiczne chwalenie dziecka. Oh, bezmyślna ja! Przecież tyle razy sobie powtarzałam, że na dzieci nie można się skarżyć, ani przesadnie chwalić. No i masz. Urok nieśpiącej został rzucony – żali się Maja. Podjęłam wyzwanie aktimela, będę nosiła całą noc, ręce się nie urwą.

W końcu celebrytka postanowiła zasięgnąć wiedzy na temat usypiania dziecka z Internetu. Tam znalazła nietypowy sposób na uspokojenie malucha.

Poradzę się instamatek. No i doszłam do końca internetów. Do miejsca gdzie zaczyna się tęcza i gdzie siedzi krasnal ze złotymi dukatami. Internety powiedziały, że wg babć dziecko trzeba polizać po czole. Trzy razy. I splunąć. Przez lewe ramię – opisuje Majka.

Następnie Bohosiewicz szczegółowo zrelacjonowała lizanie córki po czole:

Mam ją lizać? Dobra, raz kozie lizanko. Wyciągam ozor i jadę… raz, mlask mlask, dwa – mlask mlask (…)

Na szczęście czynność przerwało wejście „Starego” Mai, który sam zajął się ukołysaniem dziecka.

Widzi mnie, zgiętą w pół nad łóżeczkiem, odrywam język od czoła i przemyśliwuje, co do cholery mam mu powiedzieć. Czy uzna mnie za wariatkę? Czy wariatce można odebrać prawa rodzicielskie? (…) Kiedy Stary w zakamuflowany sposób kazał mi zrobić sobie herbatę, on spokojnie uśpił dziecko w łóżeczku – kończy opowieść Maja.

Przetestujecie metodę ?

Karolina Korwin Piotrowska o hejcie na Maję Bohosiewicz: „Ona sama gdzieś tam tę aferę sprowokowała, ale…” [WIDEO]

 

Maja Bohosiewicz - Wielki Testy Wiedzy o Jasnej Górze

Maja Bohosiewicz – 

Maja Bohosiewicz na spacerze z synkiem

Maja Bohosiewicz na spacerze z synkiem

Podoba ci się Maja Bohosiewicz?Komentarzy: 1


Bakselaks | 2 października 2017, 04:23

Отправились в отпуск, и захворал ребенок, а деньжат капля. Без усилий получили займ онлайн, на пластик пришли деньги моментально. Отдали через недельку уже дома. Никаких справок или поручителей. Нужен только лишь телефончик и пластиковая карта с которой можно снять всю ссуду буквально через несколько минут после утверждения заявки.
Выручали такие живые деньги и соседей, когда знакомому нужно было срочно проплатить экзамен. Ни одному человеку не надо толковать, унижаться и выпрашивать. Лично выбираешь необходимую сумму и время возврата. Рекомендую всем, кто оказался в сложной ситуации.


Dodaj komentarz
×