Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 18.11.2017

Piękna Magdalena Mielcarz była molestowana na planie filmowym! „Byłam oburzona! To był dla mnie wielki szok!”

Magda Mielcarz i Harvey Weinstein


Magdalena Mielcarz była molestowana

Ostatnio szerokim echem w mediach odbił się seksskandal zza oceanu. Harvey Weinstein miał molestować, a nawet gwałcić młode gwiazdy. Okazuje się, że i polska aktorka Magdalena Mielcarz w temacie molestowania ma sporo do powiedzenia. Mielcarz, która od lat mieszka w Los Angeles, pracowała też na zagranicznych planach filmowych, a o swoich przykrych doświadczeniach opowiedziała w szczerej rozmowie z portalem Wp.pl.

Kinga Rusin zachwycona nowym wyglądem Magdaleny Mielcarz! Swoim komentarzem wbiła sarkastyczną szpilę w piękne żebra swoich znanych koleżanek?

Aktorka, modelka i piosenkarka w rozmowie z dziennikarzem WP Gwiazdy wyznała, że chociaż na castingu nigdy nie spotkała się z dziwnymi propozycjami z podtekstami, to na planie jednego z zagranicznych  filmów owszem. Przypomnijmy, że Mielcarz zagrała niezwykle seksowną Ligię w polskiej produkcji Quo vadis. Miała tam pamiętne sceny rozbierane, które właściwie były jedyną atrakcją słabego bardzo filmu.

Mielcarz wyznała, że sceny seksu w Quo Vadis nie były dla niej krepujące, bowiem w większości zagrała za nią piękna dublerka. Gwiazda grała jedynie w zbliżeniach. Jednak w jednym z zagranicznych filmów, po skończonych zdjęciach w kierunku Mielcarz padła od reżysera niemoralna propozycja. Magda była tym oburzona i zszokowana, nie była w swoim kraju, grała główna rolę:

Grałam główna role i po skończonych zdjęciach ze strony reżysera padła dwuznaczna propozycja. Byłam oburzona! To był dla mnie wielki szok. Jednak natychmiast tą sytuację wyjaśniłam. Powiedziałam jasno, że jeżeli jeszcze raz usłyszę podobny tekst, wybiegający poza tematy zawodowe, natychmiast przerywam pracę i wychodzę z planu.

Magda doskonale poradziła sobie w tej sytuacji:

Produkcja nie mogła sobie na to pozwolić, bowiem grałam główna rolę i byliśmy już w połowie zdjęć. Byłam zbulwersowana faktem, że reżyser ma nade mną władzę i może sobie pozwolić na takie niemoralne zachowanie. To jest niedopuszczalne i nieprofesjonalne. Ucięłam wiec to natychmiast i nie było to dla mnie miłe doświadczenie.

Brawo!

Magdalena Mielcarz odpowiada tabloidowi na zarzuty rzekomego majstrowania przy swoim wyglądzie!

Magdalena Mielcarz - ELLE Style Awards 2017

Magdalena Mielcarz

Magdalena Mielcarz Moliera2

Magdalena Mielcarz

22-06-2017 Warszawa 25 lat Raffaello fot. P.Kibitlewski fot. P.Kibitlewski/ONS

Magda Mielcarz

Czy nowy wizerunek pasuje do Magdy Mielcarz?Komentarzy: 6


Gość | 23 października 2017, 13:14

Jakie „sceny seksu” w Quo Vadis, jaka „niezwykle seksowna Ligia”?! Do szkoły, zamiast wypisywać takie brednie.


Gość | 17 października 2017, 07:39

Żenujące! Teraz wszystkie pseudo aktorki nawet których nikt nie zna w USA będą sobie przypominały jak były molestowane. Robią to bo chcą aby ktoś inny poza PL o tym napisał? Nie ważne co się mówi byle mówili . Bleeeee


Gość | 17 października 2017, 06:39

brzydka zydowka w dodatku totalne bezguscie


Gość | 17 października 2017, 01:22

Are you looking for attention,she can’t find herself,too bad ,feel sorry for you


Gość | 17 października 2017, 00:45

Bardzo lubię bajki.


Gość | 17 października 2017, 00:23

Już sie nie bój, teraz po twojej przemianie nikt juz cie nie zmolestuje:):)


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×