Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 17.03.2018

Magdalena Cielecka zagra w nowym serialu HBO!

Magdalena Cielecka


Wczoraj informowaliśmy Was, że Magdalena Cielecka zagra w nowym serialu stacji TVP2, „Prokurator” (zobacz: Magdalena Cielecka gwiazdą nowego serialu TVP2!). Obecnie już wiadomo, że to nie jedyna produkcja, w której w najbliższym czasie będziemy mogli zobaczyć aktorkę.

To pełna intensywnych emocji filmowa opowieść o ludziach mojego pokolenia, którzy rozpoczęli swoje dorosłe życie w latach dziewięćdziesiątych. Osadzona we współczesnej, tętniącej życiem Warszawie, jest dla mnie także próbą spojrzenia wstecz, co przyniosła nam transformacja 1989 roku – powiedział Marek Lechki, reżyser serialu.

W produkcji o środowisku dziennikarskim poza Magdaleną Cielecką zobaczymy też Marcina Dorocińskiego, Edwarda Linde Lubaszenko, Adama Woronowicza, Annę Radwan i Martę Nieradkiewicz. Serial „Pakt” to sześcioodcinkowy thriller sensacyjny rozgrywający się w realiach współczesnej Polski. Głównym bohaterem jest Piotr, znany dziennikarz śledczy, którego poznajemy w trakcie burzy medialnej, jaką wywołała jego ostatnia publikacja prasowa.

Zdjęcia do produkcji HBO potrwają do połowy lipca. Serial będzie realizowany głównie w Warszawie. Premiera planowana jest na jesień tego roku.Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×