Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 24.11.2017

Magdalena Boczarska pasiasta jak Paulina Sykut-Jeżyna i Kasia Tusk. Pokazała wreszcie ciążowy brzuszek!

Magdalena Boczarska pokazała ciążowy brzuszek


Magdalena Boczarska z brzuszkiem

Media długo nie wiedziały o ciąży Magdaleny Boczarskiej. Aktorka bowiem nie wypowiadała się na ten temat i nie dementowała plotek, po za tym bardzo rzadko pokazywała się publicznie i ukrywała swoją prywatność. Wreszcie podzieliła się ze swoimi fanami szczęśliwą nowiną. Na profilu aktorki pojawiło się przepiękne zdjęcie, na którym widać powiększający się brzuszek.

 

 

Magdalena Boczarska nigdy nie potwierdziła ciąży w mediach, teraz właśnie dodała na swój profil zdjęcie, które rozwiewa wszelkie wątpliwości. Nie wiemy jeszcze, w którym miesiącu ciąży jest aktorka oraz jakiej płci jest maleństwo, ale musimy przyznać, że aktorka wygląda cudownie. Zarysowujący się już dość mocno brzuszek dodaje jej wiele uroku. Widać, że Magdalena Boczarska jest szczęśliwa i ciąża jej służy. To pierwsze zdjęcie, które aktorka osobiście dodała, będąc w stanie błogosławionym. Wcześniej momentem, od którego rozpoczęły się spekulacje na temat ciąży, był Festiwal Filmowy w Gdyni. Obcisła kreacja podkreślała wtedy niewielki brzuszek, jednak aktorka nie wspomniała o ciąży w żadnym wywiadzie. Zdjęcie, które z własnej woli opublikowała to jej pierwsze potwierdzenie naszych przypuszczeń.
Na swoim najnowszym zdjęciu aktorka jest w biało – czerwonej paseczkowej bluzce, która jest idealna na piękne, jesienne dni. Uśmiechnięta Boczarska wygląda pięknie i bije od niej prawdziwy blask. Tak udane zdjęcie wywołało lawinę komentarzy. Nie obyło się bez wielu gratulacji i pozytywnych opinii na temat jej wyglądu.

Hmmm…. bluzeczka jakoś „dziwnie” układa się na brzuszku”, „W końcu coś widać super”, „Ta dziewczyna ma chyba 18 lat ” czy „Jaki ładny brzuszek ” – internauci są zachwyceni!

 

Warto wspomnieć, że Boczarska nie jest jedyną gwiazdą, która dobrze czuje się w paskowych bluzkach. Uwielbia je też Kasia Tusk czy Paulina Sykut-Jężyna. Ta uniwersalna bluzka przydaje się podczas każdej pory roku. Zarówno w lato jak i w zimę.

Remont w mieszkaniu Magdaleny Boczarskiej i Mateusza Banasiuka! Zmieniają wszystko dla dziecka!

 

Czy uważasz, że Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk pasują do siebie?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×