Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 16.12.2017

Magda Gessler oberwała za swój słynny marchewkowy wibrator!

magda


Duchowny skrytykował wypowiedź Magdy Gessler o marchewce

Magda Gessler jest niekwestionowana królowa TVN. Jej programy, a szczególnie show Kuchenne rewolucje, zyskały ogromna popularność, a ona sama ma tysiące wiernych fanów. W związku z tak niewiarygodną popularnością, restauratorka dostała od władz stacji TVN nowy program, który wystartował na początku listopada. W nowym projekcie Gessler kwieciście opowiada o afrodyzjakach i daniach, które mają sprzyjać rozpaleniu namiętności. Program był reklamowany kontrowersyjnym zwiastunem, w którym Magda mówiła o zwykłej marchewce, jako o wibratorze stosowanym m.in. w klasztorach. Ta wypowiedz wielce oburzyła przedstawicieli Kościoła.

 

Zwiastun nowego programu Gessler Sexy kuchnia, wywołał sporo emocji, oczywiście w sieci pojawiło się już mnóstwo komentarzy na temat tego, co zostało poruszone w krótkim filmiku. Gessler zdradziła bowiem ciekawostkę, że od wielu wieków marchewka spełniała rolę naturalnego wibratora. Według gwiazdy, szczególnie praktykowane to było w klasztorach. Teza wysnuta przez Gessler głównie rozbawiła widzów, jednak byli i tacy, u których wywoła sromotną irytację i oburzenie! Jak się można domyślać do tego grona zaliczają się wspomniani duchowni, którzy wypowiedzi restauratorki nie traktują jako żart.

Wypowiedź pani Magdy Gessler jest żenująca, gdyż powoływanie się na treści poniżające wartość celibatu uderza w nas wszystkich. Księży, zakonnice, małżeństwa, czyli ludzi żyjących w czystości stanowej. Nie wiemy na jakiej podstawie tak mówi, przypuszczam, że na podstawie domysłu, gdyż nie słyszałem o badaniach seksualnych zachowań zakonnic. Oczywiście i w zakonach może się zdarzać grzech przeciwko czystości. Zakonnica wtedy idzie do spowiedzi i wraca do Pana Boga – tłumaczył na łamach Super Expressu ksiądz Ryszard Halwa.

Warto wspomnieć, że Ksiądz Ryszard Halwa może poszczycić się sporą wiedzą w temacie seksualności. Duchowny prowadzi poradnię im. św. Jana Pawła II, gdzie nie tylko księża, ale też zakonnice służą pomocą psychologiczną i psychoterapeutyczną.

Ta wypowiedź obciąża siostry zakonne, jakoby nie potrafiły żyć w czystości. Takie poniżanie celibatu może świadczyć o tym, że to może pani Magda Gessler sama problemy ze sobą i jest niewyżyta seksualnie. Ludzie, którzy chodzą na boki, mają zaburzoną sferę seksualną czy uprawiają „seks z samym sobą” uważają, że wszyscy tak muszą – punktował. (…) – Taki człowiek nie może zrozumieć, że można żyć w celibacie, bez zaspokajania sfery seksualnej „marchewkami” jak mówi Gessler, on musi zaspokajać sferę seksualną , a im częściej to robi to szuka nowych wrażeń. (…) Zakonnicy, zakonnice też są osobami seksualnymi i też w ich życiu jest dynamika seksualna, każdy ma swoja seksualność, ale ona przenosi się na inne rzeczy. Zakonnica nie koncentruje się na samej sobie, a na pracy, modlitwie, różnych aktywnościach i nie ma potrzeby się zaspokajać marchewką, jak się pani Magdzie wydaje – podsumował duchowny

Co o tym myślicie?

Magda Gessler poprowadzi nowy program o seksie w TVN! Co się stanie z jej „Kuchennymi rewolucjami”?

 

Prawdziwa wojna na planie „Masterchefa”! Magda Gessler i Michel Moran mają konflikt!

 

Magda Gessler promuje swój nowy program! Z kuchennego autorytetu przeradza się w seks-ekspertkę! „Marchewka to naturalny WIBRATOR”

Czy byłeś/aś kiedyś w restauracji Magdy Gessler?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×