Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.02.2018

Skandal w „Kuchennych Rewolucjach”! Uczestniczka wyrzuciła Magdę Gessler na bruk, a potem zaczęła medialną nagonkę!

Magda Gessler wyrzucona z restauracji


Magda Gessler wyrzucona z restauracji w Kuchennych Rewolucjach

Kuchenne Rewolucje to jeden z najchętniej oglądanych i najpopularniejszych programów. Magda Gessler choć kontrowersyjna i bezpośrednia, zjednała sobie serca setek tysięcy fanów w całym kraju, a jej zmagania z krnąbrnymi restauratorami i próby przywrócenia blasku restauracjom dawno spisanym na straty przyciągając przed telewizory całe rodziny. Zdarza się jednak, że rewolucje nie są udane – czasem wychodzi to na jaw po programie, czasem… w jego trakcie! Do prawdziwego skandalu doszło w najnowszym odcinku, gdy uczestniczka Rewolucji… Justyna wyrzuciła Magdę ze swojej restauracji!

Magda Gessler pokazała słodziutkie zdjęcie z ukochanym prosto po wspólnej kąpieli! Wyglądają jak dwa gołąbeczki!

Gwiazda pojawiła się w małym bistro Le Papillon Noir w Katowicach. Widzowie byli zszokowani i zniesmaczeni zachowaniem kobiety, która w niewybredny sposób zareagowała na (bardzo prawdziwe, nie ma co ukrywać) uwagi Gessler na temat czystości restauracji i stanu, w którym się znajduje. Właścicielka wyszła, a rewolucje ruszyły dalej. Niestety, do kolacji nie doszło, bo Magda z ekipą została wyrzucona:

Proszę zamknąć drzwi z drugiej strony, do widzenia – usłyszeli od Justyny

Po tym wydarzeniu na profilu Gessler zawrzało. Fani Gessler wyrażali swoje oburzenie, a „obgadywana” właścicielka restauracji wtrąciła swoje trzy grosze:

Pani Magdo, dlaczego powycinaliście momenty, w których brudne niby gary porównuje Pani do mojego odbytu, czy pochwy…? Albo ten, w którym Pani stwierdza, że może na ulicy coś zarobię, skoro w swojej restauracji nie potrafię? Dobrze, że chociaż my dwie wiemy jak było? – napisała wściekła kobieta

Magda również skomentowała odcinek, jednak nie odnosiła się personalnie do Justyny i zachowała klasę:

Kochani … zawsze trzeba dobrze ocenić sytuacje .. mieć dystans .. ludzie są różni No cóż tak jak u lekarza … trzeba próbować pomoc 👠👠👠👠👠👟👠👟👟👟👟👟👠👟🐃🐃🐃🐃🐃🐃🐃🐃🐃🐃🐃🐃🐃🐃🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋

Myślicie, że właścicielka Le Papillon Noir pozwoliła sobie na zbyt wiele?

Joanna Jabłczyńska odmówiła samej Magdzie Gessler! Restauratorka napędziła jej strachu

Magda Gessler - Party urodziny, 10 lat (2017)

Magda Gessler – Party urodziny, 10 lat (2017)

Magda Gessler przed metamorfozą

Magda Gessler przed metamorfozą

Czy odwiedzasz miejsca polecane w „Kuchennych Rewolucjach”?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×