Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 15.12.2017

Magda Gessler mieszka jak prawdziwa królowa! Zobaczcie jej bajkowy dom w Kanadzie! Ona już świętuje!

Magda Gessler dom w Kanadzie


Magda Gessler pokazała swój dom w Kanadzie

Gwiazda TVN – Magda Gessler jest bardzo zapracowana, choć większą część swojego czasu spędza w Polsce, jej serce należy do Kanady, gdzie mieszka ukochany polskiej restauratorki – Waldemar Kozerawski. Zatem spektakularna choinka, którą się ostatnio chwaliła Magda, stoi właśnie w domu partnera gwiazdy. Wiemy również, że Magda Gessler w Kanadzie może się cieszyć pięknym ogrodem, niejednokrotnie go pokazywała –  zielony, pełen kwiatów i przede wszystkim pięknie współgrający z drewnianym domkiem na działce.

Jedno z ostatnich zdjęć Magdy Gessler ukazuje imponującej wielkości przystrojone drzewko bożonarodzeniowe. Restauratorka opatrzyła je opisem, który wskazuje na to, że sama zaskoczona jest, jak szybko przystraja się ozdobami świątecznymi domy w Kanadzie.

Nastrój świąteczny towarzyszy Gessler do tego stopnia, że poszła o krok dalej – prócz ubrania choinki, zabrała się także za zdobienie reszty domu. Efektem są klimatyczne światełka i udekorowany kominek. Magdę i Waldemara dzieli kilka tysięcy kilometrów, starają się jednak widywać jak najczęściej. Wypracowali system, w którym widzą się przynajmniej kilka dni w miesiącu!

Na zdjęciach Magdy widać fragmenty wnętrz kanadyjskiego domu, który jest bogato zdobiony – spójrzcie tylko na efektowną ramę lustra czy oparcie krzesła, na którym pozuje Gessler.

Podobają wam się wnętrza ich kanadyjskiego domu?

Magda Gessler oberwała za swój słynny marchewkowy wibrator!

64 letnia Magda Gessler odłożyła swój wibrator i zabrała się za żywego męskiego penisa!

Magda Gessler w młodości? Wyglądała jak najprawdziwsza lolitka! Fani porównują ją do największych gwiazd kina!

Czy byłeś/aś kiedyś w restauracji Magdy Gessler?Komentarzy: 2


Gość | 7 grudnia 2017, 05:04

Dom na zewnątrz nic nadzwyczjnego , to juz stary dom jesli chodzi o formę , w Kanadzie można zobaczyc naprawdę cudeńka i domy wypasione…Mój jest o wiele ładniejszy. Tyle tylko , że mieszka niedalleko Pola golfowego Tornto położonego nad Jeziorem Ontario.


Gość | 6 grudnia 2017, 21:27

to nie jej dom,tylko jego


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×