Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 13.12.2017

Magda Gessler zmienia profesję! Planuje nowy zaskakujący projekt! Nie zgadniecie za co się zabiera

Magda Gessler na balu Fundacji TVN 2016


Nowe plany Magdy Gessler

Magda Gessler oprócz swojego talentu kulinarnego słynie również z ekstrawaganckich, kolorowych stylizacji, które chętnie pokazuje na zdjęciach w mediach społecznościowych. Jej zamiłowanie do strojów zwróciło uwagę jednego z internautów, który zasugerował gospodyni „Kuchennych rewolucji” karierę blogerki modowej. Gwiazda twierdzi, że mogłaby tak pracować. Gdyby miała więcej wolnego czasu, wolałaby jednak poświęcić się realizacji innych pomysłów zawodowych.
Okazuje się, że restauratorka chciałaby więcej czasu poświęcać na malarstwo. Obecnie maluje tylko w nocy bo jak twierdzi, nie potrzebuje dużo snu. Magda Gessler myśli również o większym zaangażowaniu w swoją modową pasję. Nie wyklucza nawet otwarcia butiku na jednej z modnych warszawskich ulic.

Zajęłabym się bardziej malarstwem, być może otworzę butik z własną modą. Jest bardzo dużo projektów – mówi Magda Gessler.

Przypomnijmy, że gwiazda TVN z wykształcenia jest malarką, ukończyła Królewską Akademię Sztuk Pięknych św. Ferdynanda w Madrycie. Wyuczony zawód zamieniła jednak na pracę restauratorki oraz prowadzącej programy telewizyjne. Obecnie stara się wrócić do dawnej pasji malarskiej.

Nocami maluję. Ja nie lubię spać, 3–4 godziny to wszystko – mówi Magda Gessler.

Plany otwarcia butiku na razie nie są tak zaawansowane jak pragnienie powrotu do malarstwa. Powoli dojrzewają jednak nie tylko w głowie restauratorki, lecz także jej ewentualnych współpracowników.

Wszystko razem się zbiera, z niejednym projektantem, z Piotrkiem Sałatą robimy jakiś pomysł, żeby było wesoło i kolorowo w Warszawie na Mokotowskiej – mówi Magda Gessler.

Gessler ma już za sobą pierwsze kroki w roli projektantki. Od kilkunastu miesięcy coraz częściej pokazuje się, także na czerwonym dywanie, w strojach własnego autorstwa. Fanom restauratorki szczególnie mocno przypadła do gustu kolekcja, którą Magda Gessler zaprojektowała po pobycie w Peru latem ubiegłego roku.

Trzymamy kciuki za nowe szalone pomysły Magdy Gessler

Magda Gessler włada tajemnymi mocami? Zdradziła jaki jest jej dar i do czego go używa w Kuchennych Rewolucjach!

Magda Gessler - TVN jesienna ramówka 2017

Magda Gessler 

Magda Gessler - Bal TVN, najpiękniejsze kreacje

Magda Gessler

Lubisz styl ubierania Magdy Gessler?Komentarzy: 4


Mirellka2X | 25 października 2017, 13:16

Musze sie wam pochwalic w koncu zrzucilam – 9 kilo. Przeszukalam chyba caly polski internet zeby znalezc cos na odchudzanie i znalazlam. Wygoglujcie sobie: ranking srodkow odchudzajacych xxally


Gość | 1 października 2017, 19:46

Czasami fajnie jest ubrana Ale bywa że i beznadziejne Ale długie suknie ja skracają


Walia | 1 października 2017, 15:29

Malowanie? Ona niech się zajmie odchudzaniem. Niech w końcu zainwestuje w IQacai, dietę i wexmie się porządnie za siebie bo tot ak na przyszłośc to słabo wygląda. Zdrowie jej siądzie moment.


Gość | 1 października 2017, 10:45

Myślałam ze zajmie sie oczernianie innych…kloc gruby…ubrana jak pajac.


Dodaj komentarz
×