Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 17.03.2018

Magda Gessler zaręczyła się? Gwiazda TVN skomentowała te doniesienia!

Magda Gessler na balu Fundacji TVN 2016


Magda Gessler dostała pierścionek zaręczynowy?

Magda Gessler jest szczęśliwie zakochana w swoim partnerze Waldemarze Kozerawskim, który jest chirurgiem medycyny estetycznej. Choć są ze sobą już 16 lat, to do tej pory się nie pobrali. Ostatnio na portalu społecznościowym znana restauratorka zamieściła zdjęcie, na którym pokazała swój pierścionek z akwamarynem. Ta fotka wywołała ogromne zainteresowanie wśród jej obserwatorów. Fani podejrzewali, że może to być pierścionek zaręczynowy lub obrączka ślubna. Magda postanowiła odnieść do tych komentarzy:

To było trochę opacznie zrozumiane przez internautów. Jakiś czas temu skradziono mi pierścionek mojej mamy z akwamarynem, który nosiłam przez całe życie na szczęście, co było dla mnie bardzo przykre. Dokładnie taki sam jak ten, który pokazałam. Od tego czasu zawsze marzyłam o tym pierścionku, powiem szczerze. Ten, który dostałam, jest identyczny, jak ten ukradziony. Zdobył do mój Waldek w Kanadzie – powiedziała Magda Gessler w wywiadzie dla Show.

Choć to nie był pierścionek zaręczynowy, to Magda nie ukrywa, że marzy o ślubie. Na razie jednak nie chce zdradzać szczegółów.

Zobacz także: Magda Gessler oburzona zachowaniem restauratorów: „To skandal! Apeluję do wszystkich… Ja bym do tego miejsca już nie weszła!”

Magda Gessler na balu Fundacji TVN 2016. Zdjęcia

Magda Gessler skomentowała

Magda Gessler

Magda Gessler

Uważasz, że Magda Gessler jest surowa?Komentarzy: 3


Gość Tereda | 6 lutego 2017, 13:54

Musi coś wymyślić żeby o niej pisali bo kuchenne rewolucje już się znudziły ,ile razy można oglądać w kółko to samo. Madziu, zmień scenariusz!


Gość | 6 lutego 2017, 11:27

O i to jest cały Internet,pisano,że wlk ślub się szykuje.A tu co?


Gość | 6 lutego 2017, 11:08

Niech ta stara lampucera sie najpierw rozwiedzie a nie juz pierscionki zareczynowe zbiera! Zenada z ta baba..


Dodaj komentarz
×