Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.03.2018

Agnieszka Kaczorowska przyłapana na czułościach z nowym ukochanym! Nie dość, że prawdziwe z niego CIACHO to jeszcze bosko tańczy!

Agnieszka Kaczorowska przytyła. Zdjęcia z Tańca z gwiazdami 6. Foto


Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela są parą

Choć minęło zaledwie kilka dni od pierwszej plotki o tym, że Agnieszka Kaczorowska i Maciej Zadykowicz się rozstali, piękna tancerka już została przyłapana w ramionach innego mężczyzny. Nie rozpaczała długo po związku z tancerzem, który pracował w jej szkole tańca – tym razem wpadła w sidła przystojnego Macieja Peli, który podobnie jak ona jest świetnym tancerzem.  Znamy go między innymi z udziału w You Can Dance – po prostu tańcz, show-biznes nie jest mu więc obcy ani straszny.

Jak donosi Twoje Imperium, w którym opublikowano intymne zdjęcia pary, Pela również pracuje w szkole tańca Agnieszki. Na jego Instagramie pojawiło się urocze zdjęcie z Kaczorowską, na którym gwiazda wpatruje się w swojego wybranka maślanym wzrokiem i czule wtula w jego ramię. Jak się poznali? Okazuje się, że ich związek jest szeroko komentowany i wzbudza sporo kontrowersji:

Agnieszka kolejny raz zrobiła to samo: rozwaliła czyjś związek. Znają się krótko. Maciej pracuje w jej szkole tańca od końca zeszłorocznego września. Wcześniej przez pięć lat był związany z dziewczyną, które też jest tancerką. W połowie grudnia ubiegłego roku minęły dwa lata, odkąd się zaręczyli. Tydzień później ją zostawił. Ten związek rozpadł się z różnych powodów, ale ostatecznie zostawił tę dziewczynę właśnie dla Agnieszki – twierdzi informator tabloidu

Jak myślicie? Tym razem to ten jedyny?

Agnieszka Kaczorowska długo nie rozpaczała po ukochanym. Ma już na oku nowego kawalera! „Jest idealnym lekarstwem na rozstanie”

Seksowna Agnieszka Kaczorowska nadal chudnie! Jeszcze trochę i straci wszystkie swoje apetyczne atuty!

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Zadykowicz rozstali się! Sukces zawodowy przypłaciła złamanym sercem

Czy Agnieszka Kaczorowska ma dobry modowy gust?Komentarzy: 2


Gość | 19 lutego 2018, 19:38

Płaska, nisko zawieszona, mała o wiejskiej urodzie


Gość | 19 lutego 2018, 13:47

Nie znam jej , ale wydaje mi się , że jest osobą oziębłą i bez skrupułów. Ale pozory lubią mylić. Może jestem w błędzie .


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×