Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 18.12.2017

To jest niewiarygodne! Maciej Musiał pokazał swoją piękną mamę! Wygląda jak jego dziewczyna!

Maciej Musiał


Maciej Musiał pokazał się ze swoją piękną mamą

 

Maciej Musiał jest obecnie jednym z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia. Swoją zawrotną karierę zawdzięcza głównie roli w serialu Rodzinka.pl, gdzie gra Tomka Boskiego. Od czasu pojawienia się w hicie TVP, Musiał zdobył serca widzów grając w kilku innych produkcjach, z poważniejszych warto wyliczyć  Czas honoru. Musiał jest twarzą TVP, prezes Kurski wykorzystując jego popularność obsadza chłopaka w prawie wszystkich show TVP. Zatem Musiał błyszczał w Kocham cie Polsko, a obecnie pojawia się w nowym sezonie The voice of Poland. Maciej, podobnie jak inne gwiazdy i celebryci jest bardzo aktywny w sieci. Dzięki jego relacjom fani mogą śledzić prawie każdy ruch młodego aktora.

 

Ostatnio na Instagramie Musiała pojawiły się rewelacyjne fotki, na których aktor pozuje ze swoja piękną mamą.   Warto nadmienić, że osoby publiczne raczej chronią swoją prywatność, a członkowie ich rodzin unikają blasku fleszu oraz niepotrzebnego rozgłosu. Mama Musiała jednak nie wyznaje tej zasady i z dumą pozuje na zdjęciach z synem. Fotki krążą po sieci, świat jest zachwycony, a fani Musiała w swoich komentarzach chwalą mamę za fenomenalny wygląd. Instagramowicze wspólne zdjęcia mamy i syna komentowali pisząc, że wyglądają jak para zakochanych lub rodzeństwo. Rzeczywiście, Pani Anna Musiał prezentuje się zachwycająco i można ją na pierwszy rzut oka pomylić z dziewczyną lub siostrą.

Myślałam że jesteście rodzeństwem.
Maciej Musiał. Co ty? Jak to może być twoja mama, jeśli wygląda na 18, 19, maksymalnie 20 lat.
Jest Pani bardzo śliczną kobietą.
To jego dziewczyna…. – napisała przekonana internautka.

Po fotkach publikowanych w mediach społecznościowych można wywnioskować, że Maciej Musiał ma bardzo dobry kontakt z mamą, która wspiera syna na każdym kroku, nawet w sieci.

BRAWO!

Julia Wieniawa pochwaliła się własnym apartamentem! Wybrała idealną starą kamienicę!

Nastoletnia Julia Wieniawa błysnęła pupą w mroźny dzień! Od razu zrobiło się gorąco!

Olga Kalicka odchodzi z „M jak miłość” czy „Rodzinka.pl”? Mamy jej komentarz [WIDEO]

Lubisz postać Tomka, w którą wciela się Maciej Musiał w Rodzince.pl?Komentarzy: 1


GośćPati | 18 listopada 2017, 14:27

Kocham cie kochanie moje caluje


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×