Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 17.12.2017

Nowy czarny charakter w „M jak miłość”! Sporo namiesza w serialu!

M jak miłość czarny charakter, obsada


Kamil Starski postrachem w M jak miłość

Czym byłby serial bez czarnego charakteru. W M jak miłość pojawi się kolejny bohater, który dostarczy emocji całej rodzinie Mostowiaków. Kamil Starski, w którego postać wcieli się Radosław Krzyżowski, zostanie nowym szefem Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i sporo namiesza w jej spokojnym jak dotąd życiu.

Najstarsza córka Basi i Lucjana zdecyduje się przyjąć korzystną finansowo ofertę pracy u Starskiego. Po podjęciu decyzji Marysia usłyszy od Kisielowej (Małgorzata Różniatowska) bardzo poważne ostrzeżenie:

Bardzo bogaty. Kasy ma jak lodu i co z tego? To gbur i cham jakich mało. Już dwie pielęgniarki z ośrodka u niego pracowały. Jedna wyleciała po dwóch dniach, druga sama zrezygnowała. I ta jego pokiereszowana twarz… Mnie to by się śniło po nocach

Kamil Starski zaintryguje widzów z jeszcze jednego powodu – mężczyzna jest niepełnosprawny. O tragedii, która go dotknęła dowiemy się dopiero z kolejnych odcinków. Jaki zatem jest nowy czarny charakter w popularnym serialu?

Kamil Starski jest trudnym człowiekiem. Potrzebuje kogoś, kogo nie przerazi ta trudność. Starski robi wszystko, żeby wszystkich do siebie zniechęcić. Ja bym tu w relacjach Kamila, Marii i Niny nie doszukiwała się komedii. Nie powiem, że poleje się krew, ale wydarzy się coś co zaburzy spokojne życie mieszkańców Grabiny – powiedziała Katarzyna Jamróż czyli ekranowa Nina w najnowszych „Kulisach serialu M jak miłość”, której słowa cytują „Super Seriale”.

Radosław Krzyżowski liczy, że z czasem producenci ocieplą chłodny wizerunek jego bohatera, tak jak to było w przypadku Małgorzaty Kożuchowskiej i słynnej Hanki Mostowiak:

Zazwyczaj tak jest, że jeśli relacje na początku są fantastycznie dobre, to tylko po to, żeby potem z hukiem się rozpaść. Natomiast jeżeli zaczyna się od złych, to one najprawdopodobniej będą ewoluować.

Starski pojawi się w M jak miłość w 1319 odcinku. Czy pod wpływem ciepłej i serdecznej Marysi zmieni się na lepsze? A może czeka nas płomienny romans? Ciekawe co tym razem zafundują widzom producenci.

Joanna Koroniewska wróciła do „M jak miłość”?! Gwiazda długo trzymała fanów w niepewności

Zdrada w „M jak miłość”! Wszystko wydarzy się na oczach partnerki!

W „M jak miłość” coraz ciekawiej! Anna Mucha zajdzie w ciążę, a ojcem dziecka będzie… Ale niespodzianka!

Kamil Starski w M jak miłość

Kamil Starski w M jak miłość

M jak miłość, Marysia Rogowska (Małgorzata Pieńkowska)

M jak miłość, Marysia Rogowska (Małgorzata Pieńkowska)

Radosław Krzyżowski - Kamil Starski w M jak miłość

Radosław Krzyżowski – Kamil Starski w M jak miłość (na zdj. z planu Na dobre i na złe)

Czy oglądasz „M jak miłość”?Komentarzy: 3


Antonisore | 17 października 2017, 16:01

http://theelderscrolls5skyrimevolution225.ru/
theelderscrolls5skyrimevolution225.ru


Arturro | 10 października 2017, 12:27

To przyrodni brat leny starskiej z na dobre i na złe dlatego zniknął z tamtego serialu


Gość | 10 października 2017, 07:59

ZYD.


Dodaj komentarz
×