Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.02.2018

Barabara Kurdej-Szatan znika z „M jak miłość”! Wiadomo już jak zakończy się jej wątek

Barbara Kurdej-Szatan odchodzi z TVP


M jak miłość – odejście Barbary Kurdej-Szatan

Po wakacyjnej przerwie ulubione programy i seriale wracają na anteny stacji telewizyjnych, a wraz z nimi nasi ulubieni bohaterowie. Niestety, czasami w związku z perturbacjami w życiu, zmianami czy nową pracą nasze ulubione postacie często znikają z serialu i wtedy scenarzyści mają nie lada zagwozdkę.

Małżeństwo Chodakowskich z serialu M jak Miłość nie ma szczęścia – on – Tomek Chodakowski (Andrzej Młynarczyk) mimo dramatycznej walki o życie dokona swojego żywota, a ona Joanna Chodakowska (Barbara Kurdej-Szatan) po tak trudnych doświadczeniach wyjedzie zagranicę. Po śmierci Witolda Pyrkosza scenarzyści uznali, że w serialu byłoby już za dużo żałoby, więc wdowa wraz z dziećmi opuści kraj.

Aktorka od miesiąca nie pojawiła się na planie i ani ona, ani produkcja w żaden sposób oficjalnie tego nie skomentowali. Podobno w produkcji nie spodobał się jej angaż Kurdej-Szatan w nowym serialu W rytmie serca, który wkrótce będzie miał swoją premierę w Polsacie.

Będziecie tęsknić za Basią Kurdej-Szatan w M jak Miłość?

W „M jak miłość” obcinają pensje! Najwięcej straciła Teresa Lipowska. Co z resztą gwiazd?

Nieplanowana wpadka w premierowym odcinku „M jak miłość”! Przed fanami serialu nic się nie ukryje!

M jak miłość 1227, Asia (Barbara Kurdej-Szatan) wybaczy Tomkowi (Andrzej Młynarczyk)

M jak miłość 1227, Asia (Barbara Kurdej-Szatan) wybaczy Tomkowi (Andrzej Młynarczyk)

Barbara Kurdej-Szatan - W rytmie serca, konferencja serialu

Barbara Kurdej-Szatan – W rytmie serca, konferencja serialu

Czy oglądasz „M jak miłość”?Komentarzy: 6


Gość | 31 sierpnia 2017, 23:24

Zadzwoniliśmy po komentarz do producenta serialu.

” – Informacje są nieprawdziwe. Jesteśmy producentem zarówno „M jak miłość”, jak i „W rytmie miłości”. Staramy się dopasować do zobowiązań aktorki i pojawi się ona na planie w ciągu najbliższych dni – powiedziała nam Aldona Rusiniak, PR manager Artramy, producenta obu seriali. ”

Odpowiedziała nam też sama zainteresowana.

” – Nie zrezygnowałam, aczkolwiek rzeczywiście Joasia wraz z dziećmi wyjeżdża na dłuższe wakacje, odpocząć i dojść do siebie psychicznie po utracie męża i ojca. Są w ogromnej rozpaczy i Joasia, mimo że stara się być silna, to wewnątrz wykańczają ją nerwy – powiedziała nam Kurdej-Szatan.

A więc skąd nieobecność Barbary Kurdej-Szatan na planie? Serialowa Joanna Chodakowska po śmierci partnera, Tomasza Chodakowskiego, wybiera się razem z dziećmi za granicę. Ale jak już dowiedzieliśmy się, wkrótce powróci na plan, także możemy odetchnąc z ulgą.


Piper93 | 31 sierpnia 2017, 22:40

Barabara?! ?!?!! PWN sie kłania!


Gość | 31 sierpnia 2017, 12:33

wszyscy tacy zdziwieni ze Pan Pyrkosz zmarl co mial 100lat zyc?tragedia to jest jak mlodzi albi dzieci umieraja a nie stary czlowiek


Gość | 31 sierpnia 2017, 12:32

od kiedy to macocha zabiera pasierba???dziecko zostaje z dziadkami takie prawo glupi serial dobrze ze blondi znika


Gość | 31 sierpnia 2017, 10:59

Wątek Basi bedzie na trzy miesiace wygaszony poniewaz przygotowuje sie do roli w spektaklu „Chicago” w Krakowie. Powiedziala to w wywiadzie. Wygaszony nie znaczy zakonczony.


Gonia | 31 sierpnia 2017, 10:32

Co wy gadacie jak sie nie spodobało skoro W rytmie Serca i M jak Miłość produkowane sa przez tego samego producenta czyli Pana Lampkę


Dodaj komentarz
×