Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.03.2018

Łukasz Nowicki kolejny raz został ojcem! Jego piękna żona urodziła, a aktor oszalał ze szczęścia! Znamy płeć i imię dziecka

Łukasz Nowicki został ojcem. Olga Paszkowska urodziła


Łukasz Nowicki drugi raz został ojcem

Baby boom atakuje od pierwszych miesięcy 2018 – tym razem to Łukasz Nowicki nie posiada się ze szczęścia! Przystojny aktor i jego piękna żona Olga Paszkowska doczekali się wspólnego maleństwa. Jak donosi Twoje Imperium, ukochana Nowickiego urodziła śliczną, zdrową córkę. Nie tylko odziedziczyła po mamie urodę, ale nosi również oryginalne imię – Józefina.

Piękna Olga zdradziła również, że podczas porodu nie było żadnych komplikacji, a ona i Józefina są już bezpiecznie w domu:

Zarówno ja, jak i córeczka czujemy się dobrze, ale przez jakiś czas zostaniemy w  domu, bo pogoda nie sprzyja spacerom. Razem z  mężem rozpoczynamy nową fascynującą przygodę, jaką będzie wychowywanie córki. To jak piękna, upragniona podróż w nieznane – wyznała Paszkowska

Zdradziła również., że w domu powitali siostrę jej bracia – syn Łukasza i Haliny Młynkovej, czternastoletni Piotr, oraz trzyletni synek Olgi, Zachary.

Łukasz i Olga pobrali się w 2016 w tajemnicy przed mediami, chcąc zachować swoją miłość jedynie dla siebie, co ostatnio wróciło do łask i jest modne wśród celebrytów. Piękna ukochana Nowickiego jest z zawodu aktorką, ale porzuciła scenę dla przedszkola i teraz prowadzi zajęcia teatralne dla najmłodszych.

Serdecznie gratulujemy!

Tego nikt się nie spodziewał! Łukasz Nowicki zorganizował drugie wesele. Wiemy gdzie się odbyło i jak wyglądało

Łukasz Nowicki i Olga Paszkowska poznali płeć dziecka! Spodziewają się chłopca czy dziewczynki?

Łukasz Nowicki zdradził płeć dziecka? „Wybierając wyprawkę stawiam na kolor…” [WIDEO]

Czy chętnie czytasz artykuły na temat ciąż gwiazd?Komentarzy: 1


Gosia | 15 stycznia 2018, 12:29

Gratulacje panie Łukaszu,niech się córcia zdrowo chowa


Dodaj komentarz
×