Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 13.12.2017

Pracował z Jarosławem Kaczyńskim, a teraz zrobił coming out. Prawicowy dziennikarz jest gejem!

Łukasz Mężyk gej


Łukasz Mężyk jest gejem

Łukasz Mężyk – obecnie dziennikarz dyskusyjnego portalu 300polityka.pl, wcześniej jednak współpracował z Leszkiem Balcerowiczem, Jarosławem Kaczyńskim, Joanną Kluzik-Rostkowską oraz partią Polska Jest Najważniejsza. W czwartek podczas rozmowy z Robertem Mazurkiem z Gazety Prawnej wyznał, że jest gejem, dodając, że ci przeżywają w Polsce istne piekło. Oczywiście wywołał burzę zarówno w środowiskach konserwatywnych jak i lewicującej części społeczności LGBTQ.

Polski gwiazdor pokazał intymne zdjęcie z mężczyzną! „Żyjmy tak jak chcemy”

Coming out byłego współpracownika Jarosława Kaczyńskiego dla lansu?

Do wyznania Łukasza Mężyka trzeba jednak podchodzić z pewną rezerwą. Bowiem dziennikarz od dawna uchodzi za mistrza manipulacji. Warto przypomnieć wpis na jego portalu z okresu sejmowego puczu, „charakterystyczny zapach gazu rzeczywiście się pojawił”. Ten przykład manipulacji „charakterystycznie” da się wyczuć również w słowach Mężyka.

Mężyk GEJ, który kiedyś był dzielnym żołnierzem Leszka Balcerowicza, a także wieloletnim propagandystą medialnego obozu III RP, próbuje teraz nas przekonać, że jest konserwatystą. Takim „nieostentacyjnym”, ale jednak. Skąd więc „spowiedź”, z której wynika, że Łukasz Mężyk jest gejem? Podobno także „nieostentacyjnym”? Dlaczego chce o tym mówić właśnie teraz?

Że jestem umiarkowanym konserwatystą i gejem? (…) Chodzi o lans oczywiście. Wczoraj byłem z psem na USG i pani wywołała mnie, mówiąc: ”Pan Wężyk!”. Uznałem, że czas popracować nad wizerunkiem.

Mężyk wyraźnie sili się na ironię i dystans i odcina się od gejów, których media przedstawiają na „Paradach Równości”, ale uderza w nutę martyrologiczną dotyczącą gejów w Polsce:

Geje w Polsce przeżywają  piekło. I dlatego chcę oddać sprawiedliwość ludziom, którzy chodzą na parady równości, bo oni naprawdę robią wiele rzeczy. W Polsce gejów wciąż spotyka dyskryminacja; dobrze, może nie mnie bo chodzę na spacery z psem dobermanem. Dziś czytałem w gazecie o tym, że gdzieś znów wybito szyby w takiej organizacji. I to jest straszne oczekuję , że państwo będzie tych ludzi chronić, bo oni robię mnóstwo dobrej roboty. Prawo łamią ci narodowcy, którzy brutalnie wkraczają na ich manifestacje, obrażają ich. Państwo powinno bezwzględnie stać po stronie gejów– twierdzi Mężyk, który nie zająknął się nawet o tym, że policja niejednokrotnie i stanowczo interweniowała w obronie uczestników demonstracji środowisk LGBT.

O czym jeszcze opowiadał Mężyk w wywiadzie z Mazurkiem?

Umiejętnie stworzył sobie laurkę „zwierzęcia politycznego”, który na wskroś poznał kulisy polskiej polityki. Nie ma się co dziwić. Droga Mężyka była niezwykle kręta. Od pupila Kwaśniewskiego, Balcerowicza i Unii Demokratycznej po koncesjonowanego prawicowca, wspierającego Jarosława Kaczyńskiego po katastrofie smoleńskiej, a obecnie obrońcę praw gejów. Sporo tych masek jak na jednego człowieka i jego portal, który udaje redakcję konserwatywną. Po mistrzowsku obnaża to w wywiadzie Robert Mazurek:

I zostałeś dziennikarzem? Stary, jak można łączyć politykę, biznes i dziennikarstwo? Co to za standardy? – celnie pyta Mazurek.

Ale ja niczego nie łączę. Politykę rzuciłem i utrzymywałem się z pracy w PR. Założyłem z kolegami portal 300polityka.pl i szybko okazało się, że nie da się tego łączyć więc przed kampanią 2015 zrezygnowałem z udziałów w stabilnej, dużej agencji i zaangażowałem się w portal .(…)– odpowiada Mężyk, którego portal informował o grudniowym puczu sejmowym z wielkim zaangażowaniem: „Zaczęło się!”

Pan redaktor Mężyk jest człowiekiem wyraźnie niezadowolonym z obecnej władzy, ale z PRową zręcznością żongluje stereotypami i banałami. Sprytna strategia. Podobnie, jak cały jego portal…

Zamach na Jarosława Kaczyńskiego?! I to w dniu urodzin?!

To zdjęcie pierwszym dam przejdzie do historii! Tym razem to nie Melania Trump skradła show

A post shared by Lukasz Mezyk (@lukaszmezyk) on

#HangoutDuda ponad rok temu #300polityka

A post shared by Lukasz Mezyk (@lukaszmezyk) on

Łukasz Mężyk i Jarosław Kaczyński

Łukasz Mężyk i Jarosław Kaczyński

Łukasz Mężyk i Agata Duda

Łukasz Mężyk i Agata Duda

Łukasz Mężyk z Kingą Dudą

Łukasz Mężyk z Kingą Dudą

Łukasz Mężyk i Beata Szydło

Łukasz Mężyk i Beata Szydło

Łukasz Mężyk - gej, który pracował z Jarosławem Kaczyńskim

Łukasz Mężyk – gej, który pracował z Jarosławem Kaczyńskim

Łukasz Mężyk zrobił coming out

Łukasz Mężyk zrobił coming out

Czy geje w show-biznesie powinni robić coming out?Komentarzy: 6


Gośćsiara | 1 lipca 2017, 23:51

A czy ktoś kiedyś się zastanawiał, z czego – z jakiego żródła jest finansowany ten portal 300polityka? Nigdzie na stronie nie ma o tym mowy, nei ma kontaktu, stopki czegokolwiek co umożliwiałoby sprawdzenie na jakich zasadach funkcjouje ten portal… Myślicie, że pisano tam w czynie społecznym i jedynie „za dochód z reklam”… No bez jaj. Ten portal miał od poczatku plan…


Gość | 20 czerwca 2017, 05:31

Premier powiedziała przecież ,że są pomazańcami…i prawda


Gość | 19 czerwca 2017, 22:56

zenujace. ‚artykul’ przepisany
https://wpolityce.pl/media/344533-coming-out-mezyka-czy-sprytny-lans-konserwatywnego-geja-jestem-nieostentacyjnym-gejem-i-nieostentacyjnym-konserwatysta


Gość | 19 czerwca 2017, 13:14

ZAWAŁ! MYŚLAŁAM, ŻE TO CHRIS MARTIN NA ZDJĘCIU GŁÓWNYM,


Gośćtys | 19 czerwca 2017, 12:47

a ja wierze, ze jest gejem to, po nim widac


Gość | 19 czerwca 2017, 11:35

O jeju:))))))))))))))) I wszystko w temacie:)))))))))))))))))))))))))))


Dodaj komentarz
×