Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 18.12.2017

Mam Talent FINAŁ: Wielki powrót Wojewódzkiego i akordeonowa powtórka z rozrywki!Finał Mam Talent – Wygrał Lukas Gogol i jego akordeon

Wielki powrót Kuby Wojewódzkiego, spore emocje i poważna kasa. Tak w skrócie wyglądał finał show TVN „Mam talent”. Widzowie z pewnością zapamiętają ostatni odcinek na długo! Jak już wcześniej pisaliśmy, na finał programu, stacja TVN przygotowała dla fanów show niespodziankę. Obok Małgorzaty Foremniak, Agnieszki Chylińskiej i Agustina Egurroli w jury pojawił się ponownie Kuba Wojewódzki.  Po jubileuszowej 10 edycji programu widzowie spodziewali się wiele, zatem dodatkowych emocji miał dostarczyć powrót „Króla TVN-u”, który był strzałem w dziesiątkę.

Gdyby nie Kuba Wojewódzki, to chyba człowiek usnąłby oglądając ten program – napisał jeden z oglądających na oficjalnym profilu „Mam talent” na Facebooku. Podobnych opinii nie brakowało również na Twitterze.

 Przed  jurorami i widzami, na scenie zaprezentowali się finaliści:

– budująca magiczną atmosferę Inna Biliaieva
– akrobatyczny duet – Bracia Kłeczek
– śpiewająca Magdalena Andres
– iluzjonista Piotr Denisiuk
– Julia Kucemba i jej kubeczki
– prezentująca wokalne umiejętności Ania Bębenek
– akordeonista Lukas Gogol
– dziecięca grupa taneczna Luzik 1
– udający robota Refat Abdullayev
– akrobata Łukasz Świrk

Na Facebooku oraz na Twitterze najwięcej fanów zgromadził Refat, Lukas Gogol oraz Łukasz Świrk. Widzowie byli natomiast zniesmaczeni wykorzystaniem przez magika Piotra wyraźnie spłoszonego jeża. Wiele osób nie rozumiało też, co w finale robi dziewczynka z kubeczkami.

Refat 💙💙 takiego talentu można szukać ze świecą, coś nieziemskiego! Kosmicznego! Pełnego emocji, energii…. słów brak!!! – to tylko jeden z komentarzy doceniający talent.

 

Biedny ten jeż, pan magik – totalny brak empatii! Mam nadzieję, że nie wygra! – napisała jedna z internautek.

Najwięcej głosów zdobyli finaliści, typowani na Facebooku i Twitterze. Trzecie miejsce zajął Refat Abdullayev, jego nagrodą było 20 tys. . Drugie miejsce zgarnął Łukasz Świrk.

10 jubileuszową edycję programu „Mam talent” i 300 tys. zł wygrał Lukas Gogol. Zatem mamy kolejnego Wyrostka akordeonistę!

Głosowaliście na niego?

Czwarty juror w „Mam talent”! Już w finale zobaczymy powiększony skład! Do Chylińskiej, Foremniak i Egurroli dołączy…

 Komentarzy: 2


Gość | 17 grudnia 2017, 21:15

Proszę o podpowiedź dot.sukienki p.Małgorzaty Foremniak czy ktoś wie z jakiej firmy?


Gość | 3 grudnia 2017, 10:01

Pan autor artykułu powinien bardziej przyłożyć się do pracy. Nie taki był wynik… WSTYD I BRAK PROFESJONALIZMU!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×