Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.02.2018

Wyciekła wstępna lista zaproszonych gości na ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle! Kilka nazwisk wręcz szokuje

Książę Harry i Meghan Markle lista gości na ślub


Lista gości zaproszonych na ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle

Ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle będzie z pewnością towarzyskim wydarzeniem roku. Przyszli państwo młodzi obecnie pracują nad tym, żeby tego dnia wszystko było perfekcyjne i zgodne z ich oczekiwaniami. Meghan do ołtarza poprowadzi mama, menu będzie łączyło elementy tradycyjnej kuchni brytyjskiej z kuchnią organiczną, tort będzie bananowy, suknię ślubną uszyje Stella McCartney, a jedyne co wciąż stoi pod znakiem zapytania dla mediów jest lista gości.

Meghan i Harry spędzają mnóstwo czasu na stworzeniem idealnej listy osób z którymi chcą świętować ten niezwykły dzień. Choć nadal nie wiadomo czy zaprzyjaźniony z Harrym Barack Obama z małżonką ze względów dyplomatycznych będą mogli pojawić się na ślubie młodszego wnuka Elżbiety (protokół mówi, że w przypadku zaproszenia byłego prezydenta, należy zaprosić także obecnego, czyli Donalda Trumpa), tak już wiemy, że przy nazwisku jednej z byłych Harry’ego postawiono plusik.

Chelsy Davy była dziewczyną Harry’ego przez długi okres od 2004 do 2011 roku. Pozostali przyjaciółmi, a Chelsy była jedną z osób, które jako pierwsze pogratulowały Harry’emu zaręczyn z Meghan. Nikt natomiast nie powinien się spodziewać, że jego inne była – Cressida Bonas zostanie zaproszona! Megahn nie ma żadnego problemu z Chelsy i była ona na liście gości od początku, jednak Harry po zakończeniu związku z Cressidą nie utrzymywał z nią żadnego kontaktu – donosi magazyn UsWeekly.

Z niecierpliwością czekamy na ujawnienie kolejnych nazwisk z listy. Przyznacie sami, że robi się coraz ciekawiej.

HOT! Szczegóły królewskiego ślubu ujrzały światło dzienne! Meghan Markle i książę Harry pobiorą się w bajkowej atmosferze

Książę William w sekundę wyjawił publicznie kluczową wiadomość na temat ślubu Harry’ego! Teraz to się zacznie

Tylko Meghan Markle mogła wymyślić coś takiego! W dniu ślubu zafunduje światu niezłe show z udziałem swojej matki

Czy podoba Ci się Książę Harry?Komentarzy: 2


Ilona | 20 stycznia 2018, 12:26

Megan jak pozuje do zdjęć to albo wiesza się na Harrym albo wigina się do tyłu 😕


Gość | 20 stycznia 2018, 10:36

Jarek wie jak „to” się robi https://www.youtube.com/watch?v=2pSTAsTrohI


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×