Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 19.04.2018

19-letnia córka Johnny’ego Deppa i Vanessy Paradis to nieziemska piękność! Już jest sławna!

Lily-Rose Depp


Córka Johnny’ego Deppa robi karierę

Ma nieoczywistą urodę. Jest bardzo szczupła, ma hipnotyzujące spojrzenie i ojca, w którym od trzydziestu lat kocha się pół świata. Lily-Rose Depp przez długi czas była „tylko” córką swoich znanych rodziców. Jej tata to słynny aktor i muzyk Johnny Depp. A mamą Lily-Rose jest uwielbiana we Francji piosenkarka i aktorka Vanessa Paradis.

Depp i Paradis rozstali się w 2012 roku po 14 latach związku. Niedługo później ich pierworodna zaczęła pokazywać się na czerwonych dywanach. Kariera Lily-Rose rozpoczęła się od małej rólki w filmie Tusk, w którym gwiazdą był jej ojciec. Czyżby następne dziecko sław budowało swoją karierę na popularności rodziców? Lily-Rose to nie grozi! Kolejnymi rolami udowodniła, że jest ambitną i całkiem niezłą aktorką.

Ona jest taka mądra, życzliwa i utalentowana – chwaliła ją słynna Natalie Portman, z którą Lily-Rose zagrała w filmie Planetarium.

Rosnąca popularność i niezwykła uroda Lily-Rose zwróciła na nią uwagę jednego z najważniejszych projektantów mody. Sam Karl Lagerfeld uczynił z niej swoją muzę. Lily-Rose zaczęła pojawiać się na pokazach Chanel – raz jako gość, innym razem jako modelka. Została też twarzą kultowego zapachu marki – Chanel Nr 5 – oraz wystąpiła w reklamach jej błyszczyków.

19-latka „idzie jak burza”. Regularnie pojawia się na czerwonych dywanach i okładkach czasopism na całym świecie. Jak tak dalej pójdzie, Lily-Rose będzie bardziej znana niż jej rodzice. Myślicie, że uda jej się pokonać legendarnego kapitana Jacka Sparrowa?

Johnny Depp straci rolę w filmie „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” przez oskarżenia o przemoc?! Jest oficjalne oświadczenie produkcji!

Była Johnny’ego Deppa oficjalnie na salonach z nowym partnerem! Była tak wpatrzona w niego, że nic ją nie obchodziło

Johnny Depp skończył się jako aktor? Gwiazda znowu ma kłopoty!

Podoba ci się Lily-Rose Depp?Komentarzy: 6


Gość | 17 marca 2018, 17:36

Bardzo ładne dziewczę, ale są miliony ładniejszych, tylko tyle, że nie mające takich rodziców. Nie ma co się nią ekscytować.


Gość | 17 marca 2018, 11:18

Naprawdę nie da się inaczej pisać niż robiąc sensację tam gdzie jej nie ma? Zwykła wychudzona nastolatka tyle tylko, że ma znanych rodziców


Gość | 17 marca 2018, 10:14

Dla mnie zwykły przeciętniak. Tyle w ocenie. Celowo i prowokująco piszecie ” nieziemsko piękna”, by czytający wylali na nią wiadra pomyj. I tu zachowujecie się gorzej niż ci, którzy trzymają te wiadra w rękach.


Gość | 17 marca 2018, 10:03

Szału nie ma. Jest poprostu chuda i ma sławnych rodziców. Tylko tyle.


Gość | 17 marca 2018, 08:31

No bez przesady „nieziemsko piękna ” w którym miejscu szału nie robi więc nie piszcie głupot. Poza tym gdyby nie sławni rodzice nikt by nie spojrzał nawet na nią. Po ulicach chodzą o wiele ładniejsze dziewczyny.


Alfons | 16 marca 2018, 21:48

Nieziemsko piękna któryś z nas ma kiepski wzrok


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×