Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 17.03.2018

Tabloid opublikował aż 15 dwuznacznych zdjęć Kate Winslet i Leonardo DiCaprio! Po 20 latach od „Titanica” naprawdę zostali parą?!

Kate winslet i Leonardo DiCaprio są parą?


Leonardo DiCaprio i Kate Winslet są parą?

Czy można wyobrazić sobie piękniejszy finał przyjaźni Kate Winslet i Leonardo DiCaprio niż ten, który właśnie obwieścił Star Magazine? Amerykański magazyn o życiu gwiazd opublikował intymne, dwuznaczne zdjęcia z wakacji pary, która dokładnie 20 lat temu odegrała jeden z najgłośniejszych związków w historii światowego kina. Kate i Leo wcielili się w role Jacka i Rose w nagrodzonym jedenastoma Oscarami Titanicu.

Tego nie zobaczycie w filmie! To właśnie tak miał zakończyć się „Titanic”. W ostatniej chwili wprowadzono zmiany [WIDEO]

Para spotkała się w Saint Tropez, gdzie tegoroczne wakacje spędza spore grono gwiazd amerykańskiego show-biznesu. Leonardo DiCaprio i Kate Winslet spędzili razem dzień na jachcie, na którym jeszcze kilka dni temu aktor „podduszał” jedną ze swoich koleżanek. Na obfitej fotorelacji magazynu Star widać, jak 42-letni DiCaprio z szacunkiem i czułością zajmuje się młodszą o rok Winslet.

Od chwili, w której się poznali między nimi zaiskrzyło. To zauroczenie trwa do teraz. Żadna kobieta nie zyskała takiej sympatii Leo jak Kate – informuje „Star”.

Chociaż w filmie ich miłość miała tragiczny finał, być może prywatnie będzie wprost przeciwnie – narodzi się uczucie, do którego scenariusz tym razem napisze samo życie?

Niesamowite spotkanie gwiazd Titanica! Aktorzy ZNOWU to zrobili!

Leonardo DiCaprio i Kate Winslet są parą?

Leonardo DiCaprio i Kate Winslet są parą?

Leonardo DiCaprio, Madonna, Lenny Kravitz, Sean Penn, Adrien Brody, Kate Winslet na jednej scenie w Sant Tropez

Leonardo DiCaprio i Kate Winslet są razem?

Kate Winslet i Leonardo DiCaprio są parą w życiu prywatnym?

Kate Winslet i Leonardo DiCaprio są parą w życiu prywatnym?

Jesteś fanem filmu „Titanic”?Komentarzy: 2


Gość | 17 września 2017, 19:41

Przecież oni od 20 lat są najlepszymi przyjaciółmi i raczej nic tu się nie zmieni. Kate Winslet jest niesamowita, ale Leo gustuje raczej w modelkach…


Victoria | 14 sierpnia 2017, 08:12

I jaki dowód jest na tych zdjęciach? Przyjaciele też tak robią.


Dodaj komentarz
×