Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 21.11.2017

Leon Myszkowski bez koszulki z dmuchaną zabawką na plaży! Syn Justyny Steczkowskiej uwalnia orki z Majorki!

Leon Myszkowski bez koszulki


Leon Myszkowski bez koszulki

Leon Myszkowski to najstarszy syn Justyny Steczkowskiej i Macieja Myszkowskiego. Jest pewnym siebie nastolatkiem, przeświadczonym o swojej niezwykłej urodzie i nieprzeciętnym talencie. Nie powinno nas to dziwić, bowiem chłopiec od dziecka został w tym utwierdzany przez rodziców, którzy przyzwyczaili go do nieustających blasków fleszy i niegasnącego zainteresowania ze strony fanów i mediów.

Obecnie kawaler ma 16 lat i już w pełni wie jak korzystać ze splendoru popularności jaki dostał na tacy od rodziców. Nastolatek przybrał wiec pozę gwiazdy i zaczął pracować nad swoją karierą medialną. Bardzo często udziela wywiadów, ostatnio nawet częściej od swojej słynnej matki.

Leon Myszkowski już zarabia na popularności! Ile bierze za występ?

Leon Myszkowski z dmuchaną orką

O Leonie Myszkowskim zrobiło się głośno już kilka lat temu, kiedy to jako wybitny znawca sztuki kulinarnej, założył swojego videobloga kulinarnego. Wówczas kariera syna Steczkowskiej i Myszkowskiego nabrała zawrotnego tempa. Idąc za ciosem, nastolatek wydał nawet swoją książkę kucharską, o wartościowej zawartości i oryginalnym tytule „Kuchnia Leona”.

Od jakiegoś czasu Leon jednak przestał już mieszać w garach, bowiem odkrył w sobie nowe powołanie. Zafascynował się dziedziną równie twórczą jak gotowanie. Obecnie syn Steczkowskiej został słynnym DJ-em, a nawet producentem! Życie młodej wschodzącej gwiazdy upływa bardzo pracowicie i intensywnie, tym bardziej cieszy nas fakt, że chłopak znalazł czas na wakacyjny odpoczynek.

Leon Myszkowski pochwalił się właśnie cudownym dmuchanym ptakiem, który poleciał z nim na Majorkę. Słońce, plaża i lazur morza, zainspirowały młodego romantyka do głębokiej refleksji:

Orki, orki z majorki – dokładnie tak podpisał cudną fotkę młody Myszkowski.

Być może już niebawem uzdolniony syn Steczkowskiej wyda swój tomik poezji, ukwiecony przepięknymi rymami… z Majorki.

Justyna Steczkowska zrobiła sesję Leonowi! Najpiękniejsze jest zdjęcie z małą Helenką

Leon Myszkowski chwali się dmuchaną orką

Leon Myszkowski chwali się dmuchaną orką

Leon Myszkowski promuje książkę w Empiku

Leon Myszkowski promuje książkę w Empiku

Leon Myszkowski i Justyna Steczkowska

Leon Myszkowski i Justyna Steczkowska

Podoba ci się nowa fryzura Leona Myszkowskiego?Komentarzy: 2


Czyżby? | 27 sierpnia 2017, 16:50

Czy Leon wyjechał bez mamy?


Gość | 27 sierpnia 2017, 09:00

Nie wiem jak wyglada w rzeczywistosci ,bo zdjecia czasem roznie wychodza jednak z tego zdjecia moge stweirdzic ze ten chlopiec jest fajniejszy od syna Gorniak,przez to ze ma ladniejsze i do tego brazowe oczy .Natomiast Syn Edyty Gorniak przez oczy wyglada jakos dziwnie tak jakby do jego karnacji w ogole nie pasowaly .A tak w ogole to i z postury jest bardzo podobny do swego ojca Darka Krupy ,takze uwazam ze syn Steczkowskiej jest po prostu fajniejszy z urody niz syn Gorniak.


Dodaj komentarz
×