Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 18.12.2017

Legendy La Liga lepsze od polskich legend. „Były emocje, wszystko odbyło się w zakręconej atmosferze. Mecz na plus”[WIDEO]

Laliga


LaLiga Legends – Polskie Legendy 2:0. Reprezentacja hiszpańskich gwiazd pokonała biało-czerwonych po bramkach Michela Salgado i Luisa Garcii.

9 czerwca w Warszawie na stadionie Legii odbył się wyjątkowy mecz, w którym drużyna legend hiszpańskiej piłki zmierzyła się z zespołem złożonym z byłych gwiazd reprezentacji Polski. Na murawie można było podziwiać m.in. Fernando Morientes, Michel Salgado, Christian Karembeu, Gianluca Zambrotta, Gaizka Mendieta, Joan Capdevilla, Fernando Sanz, David Albelda i inni. Drużyna byłych gwiazd reprezentacji Polski: Jerzy Dudek, Radosław Majdan, Michał Żewłakow, Marcin Żewłakow, Jacek Bąk, Jacek Krzynówek, Tomasz Kłos, Tomasz Hajto.

Kibice z bliska mogli zobaczyć tych, których podziwiali w telewizji – stwierdził Żewłakow, który pełnił rolę kapitana drużyny polskich gwiazd.

Atrakcje podczas meczu

Kibice, którzy przyszli na stadion Legii Warszawa przez całe popołudnie mogli „dotknąć” legend. Najpierw zorganizowana została strefa tzw. meet and greet, w której fani mogli spotkać się, zrobić zdjęcia czy wziąć autografy od zdobywców mistrzostwa Hiszpanii czy Ligi Mistrzów. Trudno wymyślić lepszy sposób na promowanie LaLiga, szczególnie, że po legendach w ogóle nie widać było „gwiazdorzenia”, a wszyscy chętnie pozowali do zdjęć.

Na stadionie Legii przez 70 minut (mecz rozgrywano w dwóch połowach po 35 minut) trwała jednak fiesta. Spikerzy regularnie zapraszali kibiców do zabawy, rozdawano im prezenty, a do tego w takcie spotkania z głośników leciała hiszpańska muzyka. W piątek przy Łazienkowskiej Legendy La Liga były lepsze od polskich legend. Hiszpanie pokonali polskie legendy 2 : 0.

Były emocje, wszystko odbyło się w zakręconej atmosferze. Mecz na plus

Ale prawdziwe emocje dla polskich kibiców były w sobotę na innym stołecznym stadionie, PGE Narodowym, na którym biało-czerwoni zmierzyli się z Rumunią w eliminacjach do mundialu w Rosji. Pokonaliśmy Rumunów 3:1! Warto dodać , że trzy bramki dla Polski zdobył nasz mistrz Robert Lewandowski. Gratulujemy!

 

Kadrowicze w szampańskich humorach przed meczem z Rumunią

Wczorajszy wieczór pełen emocji ⚽️💥💪 Dzisiaj zapowiada się tak samo, typujcie wynik 💕 A jakie u Was plany? 😘

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Interesujesz się piłką nożną?Komentarzy: 2


Gość | 11 czerwca 2017, 06:58

Sportowy? Chyba pseudosportowy. Na serwisach sportowych są podane informacje zgodne z prawdą a nie takie że błąd na błędzie… żal czytać… wprowadzacie czytelnika w błąd więc lepiej weźcie się za plotki obyście tam błędównie porobili


Gość | 11 czerwca 2017, 00:58

Nie za bardzo wiem o co chodzi, wchodzę a tu cała pierwsza strona wiadomości sportowych. Nie wiedziałam że zmieniliście się w następny serwis sportowy.


Dodaj komentarz
×