Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 23.03.2018

Dziennikarz zaatakował Larę Gessler niezwykle krępującym pytaniem. Przekroczył granicę dobrego smaku?

Lara Gessler o sobie i mamie


Lara Gessler o ciąży

Gdzie leży granica tego, co dziennikarzowi wypada, a co nie? Historia wiele razy pokazała już, że natrętny paparazzi lub zbyt dociekliwy reporter może wnieść więcej złego niż dobrego. Wystarczy spojrzeć choćby 20 lat wstecz i przypomnieć sobie tragiczną śmierć ukochanej księżnej Diany by zorientować się jak zdradziecka i niebezpieczna potrafi być prasa.

Potrafi być również… niesamowicie wścibska. Przekonała się o tym Lara Gessler, która musiała zmierzyć się z niesamowicie krępującym pytaniem rozmawiającego z nią dziennikarza z Twojego Imperium. Lara, która niedawno wyszła za mąż i na salonach z dumą prezentuje śliczną obrączkę jest wciąż młodziutka, ma całe życie przed sobą i planuje spędzić je u boku ukochanego. Na razie cieszą się sobą, ale tabloidy powoli zaczynają szaleć: „Dwa miesiące i jeszcze nie jest w ciąży?!”.

Pogoń za sensacją skłoniła dziennikarza do wytoczenia ciężkich dział i zapytania prosto z mostu czy młoda para „planuje teraz dziecko”. Lara nie dała zbić się z tropu, ale nie da się ukryć, że dla większości kobiet to informacje intymne, a odpowiadanie na podobne pytanie może być niezwykle krępujące:

Jeszcze nie teraz, ale w przyszłości na pewno. Chcemy z mężem nacieszyć się młodością i sobą nawzajem. Na wszystko przyjdzie czas. Wprawdzie akt ślubu niewiele zmienił w naszym życiu, ale od ceremonii mogę mówić „mężu” do mojego chłopaka. Nie ukrywam, że jest to bardzo miłe – odparła

Czy dziennikarz przekroczył granicę dobrego smaku? Jak myślicie?

Gwiazdy na premierze Martini Bitter: Olivier Janiak, Lara Gessler, Agnieszka Włodarczyk, Patricia Kazadi, Jessica Mercedes

Magda Gessler poprowadzi nowy program o seksie w TVN! Co się stanie z jej „Kuchennymi rewolucjami”?

Lara Gessler pokazała się w drugiej sukni ślubnej! Wygląda zjawiskowo!

Czy chętnie czytasz artykuły na temat ciąż gwiazd?Komentarzy: 1


kasia | 1 listopada 2017, 21:33

w sumie to jest jej sprawa czyz ajdzie w ciąże i kiedy. tak samo czy po ciązy bedzie stsować iqacai żeby szybko wrócić d formy czy oleje to i będzie żyła jak żyje. przecież to nomalny człowiek. zycie prywatne powinno być odcięte zupełnie od mediów.


Dodaj komentarz
×