Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 19.11.2017

Nie uwierzycie, która światowa gwiazda miała wystąpić na Eurowizji 2017! Rozmyśliła się na chwilę przed finałem

Eurowizja 2018 Polska


Lady Gaga odmówiła udziału w Eurowizji 2017

Fani Eurowizji zapewne pamiętają ubiegłoroczny konkurs zorganizowany w Sztokholmie. Wówczas organizatorzy festiwalu zaprosili Justina Timberlake, który podczas finału, premierowo zaśpiewała swój przebój Can’t Stop the Feeling, pochodzący z filmu Troll. W tym roku wieczór znów miał uświetnić występ zagranicznej gwiazdy, a ściślej mówiąc, Lady Gagi.

Informacje o gościnnym udziale Lady Gagi w finale Eurowizji 2017 przekazał mediom Igor Tarnopolski, menedżer zjawiskowej Jamali, laureatki konkursu z ubiegłego roku. Podobnie jak Justin Timberlake, tak i Lady Gaga miała wystąpić w finale konkursu za darmo… Ostatecznie, na kilka tygodni przed finałem, odrzuciła zaproponowane warunki i miała za swój ewentualny występ zażądać skromnej zapłaty od 100 do 200 tys. dolarów. Kwota ta okazała się dla organizatorów zbyt wysoka

Zamiast Lady Gagi, podczas finału Eurowizji 2017 na scenie podziwialiśmy Rusłanę, jedną z czołowych ukraińskich piosenkarek i osobowości medialnych, zwyciężczynię konkursu z 2004 roku, a także wielką aktywistkę społeczno-polityczną.

Kolejna Eurowizja 2018 odbędzie się w przepięknej Portugalii, czyli stolicy fado. Być może portugalska telewizja RTP pokusi się zaprosić Marizę… My zaś proponujemy duet Mariza & Ronaldo. Takie show z pewnością zapewni dla Portugalii rekordową oglądalność.

Chory na serce Salvador Sobral wygrał Eurowizję 2017, a przegrani krytykują: „Nie ma problemów z sercem, a z głową!”, „Przemowa poniżej poziomu zwycięzcy”

Lady Gaga - Grammy 2017

Lady Gaga – nie zaśpiewała na Eurowizji

American Music Awards 2016 - Lady Gaga

Czy Lady Gaga jest dobrą aktorką?Komentarzy: 1


Gość | 25 maja 2017, 23:41

Ufff… Na szczęście nie rezygnuje z Opola


Dodaj komentarz
×