Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.02.2018

Kylie Jenner jest w ciąży? Tabloid ma na to dowody!

Kylie Jenner


Kylie Jenner jest ciąży?

Kylie Jenner ma wszelkie prawo do bycia wściekłą. Serwis Media Take Out, który od miesięcy uprzykrza Kardashianom życie obrał ją sobie za cel tuż po przegranej rozprawie z Kim Kardashian.

Serwis opublikował informacje, które mogą zniszczyć jej nowy związek z Travisem Scottem. Twierdzi, że ona i Scott zostaną rodzicami – donoszą, że celebrytka spodziewa się dziecka rapera. Już wcześniej pojawiły się pogłoski, że ich pierwsza randka skończyła się nocą spędzoną w domu Jenner. Oliwy do ognia dolało domniemane źródło z bliskiego otoczenia Kylie, które poinformowało o tym, że nie kazała Travisowi długo czekać na igraszki w łóżku.

Teraz nawet znajomi Scotta zaczynają przebąkiwać coś o jego rychłym ojcostwie. Prawda, czy złośliwość? Zapewne niedługo się przekonamy!

MET Gala 2017: Kylie Jenner jak Beyonce, a Kendall niczym Anja Rubik! Słynne siostry odsłoniły sporo ciała

Kylie Jenner - MET Gala 2017, kreacja: Versace

Kylie Jenner  jest wściekła na serwis plotkarski

Travis Scott i Kylie Jenner zostaną rodzicami?

Travis Scott i Kylie Jenner zostaną rodzicami?

Czy planujesz w tym roku zajść w ciążę?Komentarzy: 3


bastekX | 12 lipca 2017, 16:29

Kto chce sobie zarobic dodatkowo niezla sumke ? Znalazlem na jednym forum dobry sposob, wpiszcie sobie w google; Jak zarabiac na instagramie 50$/dziennie


Julka | 16 czerwca 2017, 17:34

Marzysz o najmodniejszej pomadce tego sezonu ? Zestaw LIPKIT By Kylie Jenner do wygrania w prostym konkursie ! Spiesz się, ilość konkursowych zestawów ograniczona !
http://wygraj-blyszczyk-kyliejenner.pl/


Gość | 2 czerwca 2017, 20:35

Głupia pinda…..to już nie ma białych żeby z nimi robić dzieci tylko one wszystkie kardashianki robią z czarnuchami.Ojciec Robert Kardashian przewraca się w grobie.


Dodaj komentarz
×