Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.03.2018

Zaokrąglona Kylie Jenner nagrała świąteczne wideo! W trakcie ciąży przytyła jeszcze więcej niż Kim Kardashian? [WIDEO]Kylie Jenner w ciąży nagrała świąteczne wideo

Plotki o ciąży Kylie Jenner krążą od kilku tygodni. Podobno celebrytka spodziewa się dziecka – córki – ze swoim obecnym chłopakiem, raperem Travisem Scottem. Co jednak nietypowe dla Kardashianów – para w żaden sposób nie reaguje na plotki! Podobno przedsiębiorcza momager chce pokazać wszystko w kolejnej serii rodzinnego reality-show, ale na razie nikt w żaden sposób nie komentuje rewelacji o odmiennym stanie Kylie (i jej siostry Khloe zresztą też). Kylie, która była królową Instagrama i w mediach społecznościowych pokazywała wszystko, nagle zadziwiająco zamilkła, a na Instagramie próżno by szukać jej nowych zdjęć.

Jednak oglądalność trzeba jakoś nakręcać, zatem z okazji świąt Kylie nagrała filmik wraz z przyjaciółkami – Jordyn i Victorią. Dziewczyny siedzą i grają w grę „never have i ever”, która w normalnej wersji jest grą z alkoholem, jednak tym razem wszystkie raczą się herbatką i odpowiadają na pytania.

Pytania są z serii „nigdy nikogo nie zdradziłam”, „uprawiałam seks w basenie” czy „umawiałam się z dwoma chłopakami jednocześnie”, odpowiedzi młodych dam nie zaskakują, natomiast jeśli przyjrzeć się Kylie, wydaje się nieco spuchnięta (?), bardzo duży biust rysuje się pod świątecznym swetrem, a kadr jest tak przycięty, żeby w żaden sposób nie pokazać żadnych krągłości brzucha.

Może potwierdzą ciążę jak już urodzi? Albo jak odchowają?

Kylie Jenner zorganizowała baby shower! Jednak urodzi bliźniaki?

Kris Jenner dłużej nie mogła wytrzymać i potwierdziła ciąże córek?!

Kylie Jenner wymyśliła ciążę? Internauci ujawnili demaskujące zdjęcie

Czy lubisz Kylie Jenner?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×