Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.02.2018

Kylie Jenner szykuje się do ogłoszenia ciąży! Zrobi to w spektakularnym stylu! Przyćmi Beyonce?

Kylie Jenner chce zdjęcia jak Beyonce


Kylie Jenner planuje niezwykłą sesję zdjęciową w ciąży

Baby boom w rodzinie Kardashianów jest w tym roku wyjątkowo obfite – już niedługo amerykański klan znacznie się powiększy. Najwięcej zainteresowania wzbudza jednak ciąża najmłodszej z dziewcząt. 20-letnia ciężarna Kylie Jenner od początku otoczona jest atmosferą skandalu i niejasności, ale jeśli wierzyć amerykańskiej prasie, planuje to zmienić. Wszystko za sprawą… zdjęć Beyonce!

Beyonce odtworzyła „Single Ladies” z Blue Ivy! [WIDEO]

Kylie pozazdrościła diwie niezwykłej sesji ciążowej, którą wokalistka ogłosiła światu, że spodziewa się kolejnego dziecka – a właściwie dzieci, bo prędko wyszło na jaw, że na świat przyjdą bliźnięta. Beyonce zawojowała Instagram niesamowitymi zdjęciami, a Jenner chce powtórzyć jej sukces:

Kylie poczuła się zainspirowana ikonicznym ogłoszeniem ciąży na Instagramie Beyonce, dlatego zdecydowała się skontaktować z jej fotografem, a także z własnymi, których uwielbia i którym ufa. Chce odtworzyć sesję zdjęciową na swój własny sposób i ogłosić ciążę. Kylie chce podobnych zdjęć, ale w jej własnym stylu, kreatywnie, by podzielić się ze światem radosną nowiną. Od kilku dni przesiaduje z fotografami i artystami od wizerunku, by stworzyć jak najlepszy koncept na zdjęcia, które mają być najseksowniejsze i najbardziej lubiane na jej profilu. Chce kontynuować tradycyjne „psucie Internetu” Kardashianów ogłoszeniem o dziecku – donosi źródło Hollywood Life

Myślicie, że uda jej się przebić kultową sesję Bey?

Ciężarna Kylie Jenner z odsłoniętym brzuchem prowokuje na Snapchacie! Który to już miesiąc? [WIDEO]

Beyonce w ciąży

Beyonce w ciąży

Kylie Jenner jest w ciąży?

Kylie Jenner jest w ciąży?

 

Czy chętnie czytasz artykuły na temat ciąż gwiazd?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×