Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.02.2018

Kylie Jenner kompletuje wyprawkę dla córki! Samo łóżeczko robi wrażenie

Kylie Jenner w ciąży wyprawka


Kylie rodzi za miesiąc, ale nadal nie potwierdziła swojej ciąży

Ciąża Kylie Jenner być może przez to, że nadal nie została oficjalnie potwierdzona, wywołuje więcej emocji, niż gdyby celebrytka przyznała, że oczekuje potomstwa. Zza oceanu dochodzą do nas informacje o stanie psychicznym celebrytki, jej wadze, samopoczuciu i poczynaniach jej chłopaka – rapera Travisa Scotta. Ewidentnie Kylie przerosła ta sytuacja i od jakiegoś czasu celebrytka podobno w ogóle nie wychodzi z domu, a osobami z którymi najchętniej się komunikuje są matka i siostra Kim.

Kylie przeżywa swoją sytuację, szczególnie, że termin porodu ma wyznaczony na koniec lutego, zatem trzeba poczynić niezbędne przygotowania. Wiadomo już, że Kylie usunęła ze swojego domu wszystkie ostre przedmioty i aktualnie skupia się na urządzaniu dziecięcego pokoiku. I to pewnie w związku z tym wczoraj paparazzi zauważyli pod domem Kylie firmę dostawczą, która wypakowywała wielkie dziecięce łóżeczko i wnosiła jej do środka.

Czekacie na pierwsze zdjęcie dziecka Kylie? Fotografie zrobione przez paparazzi znajdziecie na łamach portalu Daily Mail, link poniżej.

HOT! Wyciekło zdjęcie ciężarnej Kylie Jenner z dużym brzuchem! Cała tajemnica Kardashianów w runęła w jednej chwili!

Travis Scott urządził Kylie Jenner piekło przed porodem! Wykręcił jej okropny numer

Kylie Jenner trafiła do szpitala! Pojawiły się ciążowe komplikacje!

Kylie Jenner czy Kim Kardashian – którą celebrytkę darzysz większą sympatią?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×