Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 16.12.2017

Kim Kardashian będzie wściekła. Kylie Jenner jest w ciąży i znów ściąga na siebie całą uwagę!

Kylie Jenner w ciąży


Kylie Jenner jest w ciąży?

Plotki o tym, że Kylie Jenner spodziewa się dziecka, a Travis Scott zostanie ojcem krążą już od kilku miesięcy. Piękna celebrytka całe wakacje pokazywała jednak niemal nagie ciało i nic nie wskazywało na to, że zostanie mamą. Z kolei Kim Kardashian chwali się kolejnym potomkiem bez ogródek i zdaje się być całkiem szczęśliwa – a przynajmniej była, bo siostra znów wchodzi jej w paradę. Jak donosi TMZ, Kylie jest w ciąży i znów ściąga na siebie należną Kim uwagę.

Kim Kardashian chce być jak 20-letnia Kylie Jenner! Pokazała identyczne GORĄCE zdjęcie w bikini!

Kylie zaczęła mówić o tym swoim przyjaciołom na początku września. Z naszych informacji wynika, że będzie to dziewczynka – donosi amerykański tabloid

Ile w tym prawdy? Nie sposób stwierdzić, dopóki Kylie sama się nie przyzna lub brzuszek nie zacznie być kłopotliwy do ukrycia. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że ostatnie zdjęcia celebrytki należą albo do starych sesji albo są ujęciem od biustu w górę. Biustu, który (swoją drogą) ostatnio znacznie się powiększył – podobno od menstruacji ale jakoś ciężko w to uwierzyć w świetle doniesień tabloidu.

Jeśli to prawda, to ciąża 20-letniej, ślicznej Jenner stanie się w Stanach tematem numer jeden. Kim znów zostanie zdetronizowana przez młodszą siostrę: ciało, seria kosmetyków, a teraz jeszcze ciąża. Żona Kanye Westa nie będzie zadowolona.

Kylie Jenner pokazała imponujący biust, który zrobił się wielki z powodu menstruacji…?!

Kylie Jenner w bikini

Kylie Jenner w bikini

Travis Scott i Kylie Jenner zostaną rodzicami?

Travis Scott i Kylie Jenner zostaną rodzicami?

Kylie Jenner czy Kim Kardashian – którą celebrytkę darzysz większą sympatią?Komentarzy: 1


zuja | 28 września 2017, 00:30

No i dobra ich sprawa. Potem jak urodzi, zacznie brać iqgreen, diety, szybko wróci do formy i będzie znów lepsza od kim. bo zrobi to szybciej itp. no niestety. kim nie jest najlepsza we wszystkim.


Dodaj komentarz
×