Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 17.12.2017

Rozstanie u Kardaszianów! Wszystko przez pieniądze

Kris Jenner ślub / Kardashianki


Kylie Jenner i Tyga rozstali się

Nowy tydzień, czyli czas na nowe dramaty, rozstania i afery w rodzinie Karadszian. Jak czytamy na RadarOnline kolejna siostra postanowiła rozstać się ze swoim rozczarowującym partnerem.

Młoda, piękna i naturalna Kylie podobno zostawiła swojego chłopaka, rapera Tygę, na dobre, ponieważ miała dosyć jego podejścia do pieniędzy. Para była razem od półtora roku i młoda córka Kris Jenner zmęczyła się nieodpowiedzialnością swojego chłopaka. To zresztą już nie pierwszy raz kiedy ta dwójka kończy (zawiesza?) relację. Kylie zawsze zmieniała zdanie po rozstaniu, a sprytny Tyga umiał wychodzić sobie drogę z powrotem.

Jednak tym razem jest podobno inaczej, bo Jenner jest też trochę znudzona zachowaniami swojego partnera – są razem od półtora roku, a on nadal się nie oświadczył. Kylie jest młoda i chciałaby się rozwijać zarówno w życiu, jak i w związku, jednak stanie w miejscu od 18 miesięcy nie sprawia, że szaleje z miłości, a wręcz przeciwnie. Ona by chciała ruszyć z miejsca, a on się zupełnie do tego nie spieszy. 

Dlatego podobno „następczyni Kim” zdała sobie sprawę, że ta relacja nie ma przyszłości i rozstała się z Tygą, nawet bez większych scen i kłótni.

Raper podobno zdradzał Kylie, poodrywał 14-letnie dziewczynki na Instagramie, wyciągał od niej pieniądze i zupełnie nie umiał na siebie zarobić. To kolejny dowód na to, że pieniądze nie zawsze są kluczem do szczęścia…

Zobacz: Madonna nie lubi Kylie Jenner? To, co zrobiła z ich wspólnym zdjęciem nie pozostawia wątpliwości

Kylie Jenner i Tyga

Kylie Jenner i Tyga rozstali się

Kylie Jenner data urodzenia wiek

Kylie Jenner zostawiła Tygę

Która z sióstr Jenner podoba ci się bardziej?Komentarzy: 2


Gość | 14 marca 2017, 00:22

Wszystkie prozne ze az boli…okropnie koszmarne panie!


Gość | 13 marca 2017, 16:42

Przecież on jej rozerwał łechtaczkę!!!!!!


Dodaj komentarz
×