Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.02.2018

Kylie Jenner i Khloe Kardashian naprawdę to zrobiły! Ciężarne gwiazdy wrzuciły wspólne zdjęcie!

Kylie Jenner i Khloe Kardashian ciąża


Kylie Jenner i Khloe Kardashian na wspólnym zdjęciu

Plotki o rychłym powiększeniu się rodziny Kardashian krążą w mediach już od kilku tygodni. Niczym grad z jasnego nieba spadły na fanów informacje o ciąży Kylie Jenner, Khloe Kardashian i trzecim dziecku Kim Kardashian, które ma urodzić surogatka. Jak wygląda prawda? Niestety, gwiazdy nie zdecydowały się jeszcze oficjalnie potwierdzić ani zaprzeczyć rewelacjom rozprzestrzenianych przez media, nawet jeśli na niektórych zdjęciach wyraźnie widać krągłości.

Znalazły za to sposób na droczenie się z fanami i od kilku tygodni obie ciężarne siostry paradują po ulicach w oversize’owych bluzach. Od chwili, w której pierwszy zestaw plotek o ciąży obiegł świat, żadna z nich nie była widziana w tak kochanych przez Kardashianki, obcisłych stylizacjach. Mało tego, fani spekulują, że Kylie zdradziła płeć swojego dziecka – jej Instagram wypełniony jest tajemniczymi zapowiedziami nowej sesji zdjęciowej. Większość sądzi, że chodzi o nowy, świąteczny kolor pomadek lub innego kosmetyku z szerokiej palety produktów Jenner, ale część wie swoje i przytacza słowa Kylie o „ciążowej sesji zdjęciowej inspirowanej Beyonce”.

Myślicie, że uda nam się zobaczyć ich brzuszki przed świętami? W końcu datę obu porodów wyznaczono na koniec stycznia!

Cios dla Kylie Jenner! Jej kosmetyki sprzedają się coraz gorzej! A co z biznesem Rihanny?

Kim Kardashian przyszła na wielką galę bez bluzki! Jej piersi o mało nie wypadły spod marynarki!

W końcu! Paparazzi przyłapali Kylie Jenner w ciąży! Sporo przytyła, a jej brzuch jest naprawdę duży!

Czy planujesz w tym roku zajść w ciążę?Komentarzy: 1


Gość | 7 listopada 2017, 09:17

Żadna z nich nie jest w ciąży ..nie wiem kto wymyśla takie bzdury a takie portale jak Jastrząb np. robi z tego kase. Masakra !!


Dodaj komentarz
×