Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 21.10.2017

W internecie aż huczy! 20-letnia Kylie Jenner usunie ciążę?! „Z biznesowego punktu widzenia będzie to dobra decyzja”

Kylie Jenner ciąża


Perez Hilton namawia Kylie Jenner do aborcji

Ciąża Kylie Jenner wstrząsnęła światem show-biznesu w ten weekend. Media zwariowały, fani podobnie, opinia publiczna sceptycznie, ale z ciekawością odnosi się do tych sensacyjnych doniesień. Może chodzi o podwyższenie oglądalności podupadającego show? A może Kylie chce przebić Kim we wszystkim? Tak czy tak, plotka o ciąży Kylie krąży, główna bohaterka nie komentuje, ale komentują wszyscy inni.

Kim Kardashian będzie wściekła. Kylie Jenner jest w ciąży i znów ściąga na siebie całą uwagę!

Jedni gratulują i wznoszą toasty za kolejnego małego Kardashiana, jedni są przeciwni i czasem w bardzo dobitny sposób dają temu wyraz. Bloger Perez Hilton nagrał filmik, na którym mówi dlaczego Kylie powinna usunąć ciążę! Bloger wykłada swoje argumenty i tłumaczy dlaczego złym pomysłem jest żeby 20letnia Kylie miała dziecko ze swoim chłopakiem, raperem Travisem Scottem:

Kocham życie i kocham dzieci, ale gdybym był Kris Jenner kazałbym tej dziewczynie dokonać aborcji. Bądźmy realistami – Kylie Jenner i Travis Scott nie będą razem. Nie będą żyć razem długo i szczęśliwie. Mają mieć razem dziecko i prawie się nie znają. To taki moment w którym bycie pro-choice się przydaje. Wiecie, że KUWTK się kończy, i Kylie chce się dostać do „Teen Mom” (reality show o nastoletnich matkach). Nie chcę oceniać Kylie, ale bazując na tym co o niej wiem i na tym kim jest, i na jakim jest etapie w swoim życiu, nie uważam, że będzie dobra matką. Współczuję temu biednemu, nienarodzonemu dziecku, aczkolwiek z biznesowego punktu widzenia, będzie to dobra decyzja. Naprawdę żal mi wszystkich dzieci Kardashian, Jenner, Disick. Będzie im tak trudno dorastać z nienormalnymi rodzicami w nienormalnych sytuacjach, z rodzicami, którzy nawet nie chcą żeby miały normalne życie.

Perez zakończył filmik wyrażając nadzieję, że ciąża Kylie to tak naprawdę tylko plotki i że jednak nie jest ona w ciąży.

Fani celebrytki wzięli w obronę swoją idolkę, mniej lub bardziej ostro krytykując zarówno słowa jak i podejście blogera. Zgadzacie się, że przesadził?

Tyga twierdzi, że dziecko jest jego, a fani, że Kim Kardashian. Kylie Jenner została surogatką siostry?!

Kylie Jenner - kiedyś i dzisiaj, metamorfoza

Kylie Jenner – kiedyś i dzisiaj, metamorfoza

Kylie Jenner w sukience Attico

Kylie Jenner jest w ciąży?

Perez Hilton na Instagramie

Perez Hilton

Galeria

Magda Mołek i Kylie Jenner w sukience Attico

Magda Mołek i Kylie Jenner w sukience Attico

Kylie Jenner w sukience Attico

Kylie Jenner w sukience Attico

Kylie Jenner w bikini

Kylie Jenner w bikini

Kylie Jenner w bikini

Kylie Jenner w bikini

Kylie Jenner pokazała ciało

Kylie Jenner pokazała ciało

Ola Szwed jak Kylie Jenner

Ola Szwed jak Kylie Jenner

Tyga twierdzi, że jest ojcem dziecka Kylie Jenner

Tyga twierdzi, że jest ojcem dziecka Kylie Jenner

Czy kobiety w Polsce powinny mieć prawo do aborcji?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×