Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 20.04.2018

Wyszły na jaw nieznane kulisy ognistego romansu Mikołaja Roznerskiego z Adrianą Kalską! Długo to ukrywali!

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska


Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska ukrywali swój związek

Mikołaj Roznerski uchodzi za jednego z najprzystojniejszych amantów młodego pokolenia. Aktor ma mnóstwo fanek, a i sam od pięknych pań nie stroni. Jeszcze niedawno media szalały na temat jego związku z Marceliną Zawadzką, jednak ten romans już przeszedł do historii. Obecnie wiadomo już, że gwiazdor M jak miłość, ukojenie po Marcelinie odnalazł w ramionach atrakcyjnej koleżanki z planu – Adrianie Kalskiej.

Jak się jednak okazało, kochliwy Mikołaj długo ukrywał swoją nową miłość. Piękną Adrianę miał na oku bowiem już od trzech lat, czyli od początku gdy grali serialową parę. Mikołaj był bardzo dyskretny, Adriana również, zatem nikt na planie nie wytropił ich kwitnącego romansu. Produkcja do dziś zastanawia się, jak mogli to przeoczyć:

Na planie ukrywali swój związek. Nic nie wiedzieliśmy. Myśleliśmy, że łączą ich tylko przyjacielskie relacje. Mają wspólny wątek, nic więc dziwnego, że spędzają ze sobą dużo czasu – czytamy w  Dobrym Tygodniu.

Ogień między aktorami zauważyli jednak fani serialu, którzy pokochali Izę i Marcina. Obecnie jest nadzieja, że serialowi kochankowie będą ponownie parą. Być może ich realny związek stanie się inspiracją dla scenarzystów tasiemca TVP?

Jak myślicie?

 

Gorąca jak wulkan Marcelina Zawadzka wyżaliła się na antenie TVP! Nawet brazylijski przystojniak nie spełnił jej oczekiwań!

Mikołaj Roznerski jest w niebie! Dumnie pochwalił się swoją śliczną ukochaną!

 

M jak Miłość: Mikołaj Roznerski grozi swojej ukochanej policją! Szykuje się mocna scena

Lubisz Mikołaja Roznerskiego?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×