Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 16.12.2017

Magda Gessler poprowadzi nowy program o seksie w TVN! Co się stanie z jej „Kuchennymi rewolucjami”?

Magda Gessler 200 odcinek Kuchennych rewolucji


Nowy program Magdy Gessler

Magda Gessler jest niekwestionowaną królową TVN. Gessler przebojem weszła do świata telewizji i niemal natychmiast stała się wielką gwiazdą i jedną z najbardziej rozpoznawalnych osobowości telewizyjnych w Polsce. Po wielkim sukcesie swojego programu „Kuchenne rewolucje” oraz „MasterChefa”, w którym Gessler występuje jako jurorka, pora na kolejna telewizyjna rewolucję!  Już wkrótce ruszy nowy program z udziałem restauratorki – „Sexy kuchnia Magdy Gessler” będzie emitowana przez kanał Food Network. Co ciekawe, będzie to pierwszy program, którym Magda Gessler będzie gotować!

Program „Sexy kuchnia Magdy Gessler” będzie miał swoją premierę 5 listopada 2017 roku, informuje portal Wirtualnemedia.pl. Magda Gessler będzie prezentować w nim autorskie przepisy na dania polskiej i międzynarodowej kuchni. W każdym odcinku podzieli się z widzami kilkoma ciekawymi recepturami na pyszne potrawy. Program będzie nadawany w każdą niedzielę o godzinie 10:55.

Magda Gessler została ambasadorką polskiej wersji kanału kulinarnego Food Network. Nie oznacza to jednak pożegnania z uwielbianymi przez widzów programami stacji TVN.

Będziecie oglądać nowy program Magdy Gessler?

Magda Gessler podsumowała zachowanie właścicielki Le Papillon Noir: „Powinna się udać do psychologa”

Prawdziwy HIT! Magda Gessler w wyprostowanych włosach! co się stało z jej słynną burzą loków? Teraz jest nie do poznania!

Kelnerka z kontrowersyjnego odcinka „Kuchennych rewolucji” zabrała głos: „Niestety nie znacie drugiej połowy, której telewizja nie pokazała”Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×