Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 21.04.2018

Kuba Wojewódzki świętuje HalloweenTak wygląda Halloween u Kuby Wojewódzkiego

Dzisiejsze święto wciąż budzi wiele kontrowersji. Niektórzy żartują sobie i kupują przerażające stroje. Inni uciekają od tematu i nie przebierają się za straszydła. A jakie zdanie na temat Halloween ma Kuba Wojewódzki?

Przeczytaj też: Agnieszka Szulim nie chciałam nam odpowiedzieć na pytanie o Halloween. Dlaczego? Poszło o Piotra Woźniaka-Staraka

Dziennikarz nie wypowiada się na temat święta duchów rodem z Ameryki, ale widać, że traktuje ten temat z dystansem. Może nie zobaczymy Kuby w pełnym przebraniu, ale w jego mieszkaniu znalazł się rekwizyt w sam raz na Halloween. To pająk, którego większość z Was kojarzy z dzieciństwa. Showman śmieje się z Wardęgi, który stworzył słynny film o pająku i przedstawia swoją wersję mini produkcji.

Zobacz: Sylwester Wardęga dzięki swojemu psu zarobił krocie i zyskał miliony fanów na YouTube

Kuba Wojewódzki na halloween, fot: Instagram

Kuba Wojewódzki na halloween, fot: Instagram

 Komentarzy: 2


leo | 31 października 2015, 20:39

Wojewodzki na co dzien wyglada, jakby obchodzil Halloween.Poza tym Halloween obchodza na zachodzie, nie rozumiem dlaczego w Polsce jest to swieto obchodzone,mamy piekne polskie tradycje, ktore powinnismy pielegnowac.Czy Polacy sa narodem o niskim poczuciu wlasnej wartosci? Nie musimy sie wzorowac na Amerykanach, oni nie obchodza polskich tradycji.


maksio | 31 października 2015, 16:09

Kogo obchodzi ten wrak umysłowy wojewódzki z jego kalwińskimi gusłami.???


Dodaj komentarz
×