Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 21.04.2018

Kuba Wojewódzki nie przepada za Karoliną Korwin Piotrowską. Potwierdza to jego komentarz na temat „Magla Towarzyskiego”

Kuba Wojewódzki o Maglu Towarzyskim, Korwin


Kuba Wojewódzki o Maglu Towarzyskim

Po 10 latach z ramówki TVN Style zniknie Magiel towarzyski. Od jesieni nie zobaczymy nowych odcinków flagowej produkcji stacji. Informacja ucieszyła Kubę Wojewódzkiego, który na Facebooku skomentował całą sprawę nie przebierając w słowach:

Podobno Magiel Towarzyski znika z anteny TVN Style.
Gratulacje. Świetna wiadomość z okazji Święta Konstytucji.
Nawet głupi celebryta ma prawo do mądrej oceny.
Jeszcze tylko Pudelek i Super Express i możemy świętować Dzień Mózgu.

Fani najwyraźniej podzielają jego opinię, bowiem pod postem zaroiło się od komentarzy takich jak te:

  • Popieram Cię Kuba. Zapomniałeś jednak o „Fakt”
  • Jeżeli prawdziwa to doskonała wiadomość. Beznadziejny program.
  • To bardzo dobra wiadomość. Karoliny Korwin Piotrowskiej nie cierpię od czasu śmierci mojego idola Jacksona. Takich kłamstw, oszczerstw i głupot jakie ona wtedy wygadywała nie bylem w stanie znieść

Nie jest to pierwszy raz, gdy gwiazdor wypowiadał się na temat programu i poniekąd samej Karoliny Korwin Piotrowskiej. Nie jest żadną tajemnicą, że gwiazdy nie pałają do siebie sympatią. Wojewódzki wielokrotnie krytykował zachowanie czy nawet wygląd dziennikarki.

Czy będzie z tego kolejna medialna wojna?

Zobacz: „Magiel towarzyski” znika z anteny po 10 latach! Karolina Korwin Piotrowska ujawniła szczegóły. Czy odchodzi z TVN?

7. Kuba Wojewódzki - 30 000 złotych

7. Kuba Wojewódzki – 30 000 złotych

Karolina Korwin Piotrowska - TVN Style wiosna 2017

Karolina Korwin Piotrowska – TVN Style wiosna 2017Komentarzy: 2


Gość | 4 maja 2017, 09:15

przecież Magiel Towarzyski to odzwierciedlenie głupoty naszych celebrytów! nie ma tam nic więcej, oprócz scen ze ‚światowego życia’ śmĘtanki celebryckiej, gwiazdy się radują, bo to jeden cios w puste czachy mniej! a ci odbiorcy internetowych brukowców, którzy tak przyklaskują, są 100x gorsi od prowadzącej ów program:( w swoich ‚komentarzach’ nie zostawiają suchej nitki na polskich gwiazdach, krytykując jednocześnie KKP za (podobno) obrzydliwy hejt! z tego, co można przeczytać i wysłuchać w MT, ‚opiniotwórczy’ hejterzy z wszelkich pudelków to zwykłe chamy i półgłówki, no i do tego ANONIMOWE:( rzucają mięsem, gdzie się tylko da… pani Korwin Piotrowska pokazuje twarz, nie używa wulgaryzmów i nie ogranicza się do obrażających epitetów …co się ‚gwiazdom’ nie podoba? no chyba to, że ośmiesza ich głupotę, pustostan pod czachami, totalną próżność i pasożytniczy tryb życia, jaki wiodą:( WIĘC SIĘ CIESZCIE, GWIAZDY, ŻE JUŻ NIKT NIE BĘDZIE PODŚMIEWAŁ SIĘ W TV Z WASZEJ INTELEKTUALNO-EMOCJONALNEJ PUSTKI, A WY, HEJTERY, ŻE WAM KONKURENCJA ODPADŁA!


Gość | 4 maja 2017, 08:42

przcież to męska i żeńska wersja tego samego chamstwa i obgadywania ,cieszy sie bo konkurencja mu odpadła


Dodaj komentarz
×