NewsyKuba Błaszczykowski dopiero co podpisał kontrakt, a już zadebiutował w nowym klubie. Jak mu poszło?

Kuba Błaszczykowski dopiero co podpisał kontrakt, a już zadebiutował w nowym klubie. Jak mu poszło?

Kuba Błaszczykowski po meczu ze Szwajcarią
Milena Majek
05.08.2016 18:10

Kuba Błaszczykowski zagrał już swój pierwszy mecz w nowym klubie. Piłkarz zdecydował się przejść do Wolfsburga wprost z Borussii Dortmund. Polak wszedł na boisko już w pierwszej połowie spotkania swojej drużyny. Jego zespół wygrał 1:0.

Przypomnijmy, że Jakub Błaszczykowski ostatnio grał na wypożyczeniu we włoskiej Fiorentinie. Piłkarz nie ukrywał, jak bardzo tęskni za występami w Bundeslidze. Wybór Wolfsburga nie powinien więc dziwić. Władze nowego klubu zdają się być dumne ze swojego podopiecznego. Już pięć minut po tym, jak pojawił się na boisku, miał fenomenalną sytuację do zdobycia bramki. Piłkarz rozegrał tylko 45 minut. Wszystko dlatego, że trener nie chciał go nadwyrężać.

Kubie Błaszczykowskiemu gratulujemy świetnego występu. Miejmy nadzieję, że to dopiero początek udanego sezonu.

Kuba Błaszczykowski w Wolfsburgu. Za ile?