Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.02.2018

Robert Lewandowski w wymowny sposób komentuje wyniki Złotej Piłki France Football 2016. Takiego rezultatu nikt się nie spodziewał

Robert Lewandowski ojcem chrzestnym


Który Robert Lewandowski w Złotej Piłce France Football 2016?

Co to był za skandal! Kilka miesięcy temu podjęto decyzję o tym, że w tym roku zostaną przyznane aż dwie Złote Piłki dla najlepszych piłkarzy. Jedna decyzją FIFA, a druga magazynu France Football. Niedawno wyciekły wyniki tej ostatniej.

Zobacz: Ale wpadka! Wyciekło nazwisko zwycięzcy Złotej Piłki France Football 2016 na tydzień przed ogłoszeniem wyników!  

Jeszcze nie tak dawno po sieci krążyło zdjęcie okładki France Football z Cristiano Ronaldo trzymającym w rękach Złotą Piłkę. Poznaliśmy już oficjalne wyniki. Wygrał Cristiano Ronaldo, tuż za nim uplasował się Leo Messi, a trzeci był Francuz – Antoine Griezmann. Warto zauważyć, że Robert Lewandowski zajął 16 miejsce otrzymując tylko 3 punkty!

W tegorocznym plebiscycie „Złotej Piłki” głosują wyłącznie dziennikarze ze 173 krajów świata. Każdy z nich wybiera trzech zawodników. Najlepszy dostaje 5 punktów, drugi 3, a ostatni 1. Łatwo jest więc obliczyć, że Lewandowski dostał zaledwie 0,19% głosów. W poprzedniej edycji reprezentant Polski otrzymał aż 4,17% – czytamy na stronie Przeglądu Sportowego 

Robert w dość wymowny sposób skomentował wyniki.

@francefootball 😂😂😂😂 – napisał na Twitterze

Uważacie, że nie został doceniony?

Zobacz: Ciężarna Anna Lewandowska na świąteczną imprezę z Robertem założyła bardzo obcisłą sukienkę. Na zdjęciu sprytnie zasłoniła brzuszek, za to na InstaSnapie widać wszystko!

Robert Lewandowski wspiera Szlachetną Paczkę

Robert Lewandowski o Złotej Piłce France Football 2016

Robert Lewandowski je sushi

Kto dostał Złotą Piłkę France Football 2016?

Którego z tych piłkarzy lubisz najbardziej?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×