Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.03.2018

Agent Gwiazdy 3: Pierwszy odcinek za nami! Kto pożegnał się z programem?Kto jako pierwszy odpadł z Agent Gwiazdy 3?

Pierwszy odcinek programu Agent-Gwiazdy 3 już za nami! Niesamowite emocje, piękne plenery i wspaniali uczestnicy, a wśród nich – agent. Już wiemy, że na pewno nie będzie nim Victor Borsuk, bo to właśnie on odpadł w premierowym odcinku. Jakie emocje towarzyszyły mu po emisji show z jego udziałem?

To są te same emocje, które towarzyszyły mi w trakcie kręcenia programu. Ja dalej nie mogę uwierzyć w to, co się stało – wyznał Victor w rozmowie z naszą reporterką.

Victor, to utalentowany kitesurfer, który na swoim koncie ma naprawdę wielkie sukcesy. Oprócz tego, że jest czynnym sportowcem, pracuje także jako trener – organizuje obozy szkoleniowe i wyjazdy kitesurfingowe. Czy spodziewał się, że pożegna się z programem już w pierwszym odcinku?

Ja też liczyłem na to, że pójdzie lepiej, ale z drugiej strony trzeba się po prostu uczyć z porażek. Ja w życiu więcej razy przegrałem niż wygrałem. To dzięki takim doświadczeniom rozwijamy się i idziemy do przodu. Dla mnie wspaniała przygoda i bardzo się cieszę, że mogłem wziąć udział w programie.

Jak myślicie, kto w takim razie jest agentem? Uczestnicy najczęściej wskazywali nazwisko Anny Lucińskiej, która za pierwszym razem błędnie rozwiązała test, a później kokietowała przed kamerą, że nie odpowie na pytanie o to, czy próbuje zaszkodzić grupie.

Kultowy polski serial wróci na ekrany?! Ilona Ostrowska powiedziała kilka słów za dużo!

Polska księżna Kate postawiła na mocne kolory. Ta czerwona marynarka to prawdziwa perełka!

Ups! Kinga Rusin niechcący wyjawiła kto dotrze do finału „Agent Gwiazdy 3”?! A to niespodzianka!

Śledzisz program Agent – Gwiazdy?Komentarzy: 1


Gość | 22 lutego 2018, 09:48

Strasznie nudny ten program! Kto to w ogóle ogląda????


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×