Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.02.2018

Książęcy ślub przełożony o dwa lata! Powód daje do myślenia

Japońska rodzina królewska


Książęca para przełożyła ślub o dwa lata

Śluby w rodzinie królewskiej od lat budzą ogromne emocje wśród poddanych. Wystarczy przypomnieć chociażby szał, który opanował nie tylko Brytyjczyków w 2011 roku, kiedy „tak” powiedzieli sobie książę William i Kate Middleton. Wiemy już, że podobnie sytuacja będzie wyglądała 19 maja, a to za sprawą ceremonii księcia Harry’ego i Meghan Markle. Z kolei dla mieszkańców wschodniej półkuli, równie fascynującym dniem miał być dzień zaślubin wnuczki cesarza Japonii Akihitoksiężniczki Mako.

Księżniczka Mako i jej narzeczony Kei Komuro poznali się kilka lat temu na Międzynarodowym Uniwersytecie Chrześcijańskim w Tokio, a rok temu pochwalili się światu, że są w szczęśliwym związku. Para miała pobrać się 4 listopada 2018 roku, jednak jak właśnie poinformowały agencje prasowe, ślub zostaje przełożony, i to o dwa lata!

Zdaliśmy sobie sprawę z braku czasu na wystarczające przygotowania do różnych wydarzeń prowadzących do naszego małżeństwa tej jesieni i naszego późniejszego życia. Uważamy, że zbytnio pospieszyliśmy się z różnymi rzeczami – cytuje słowa księżniczki i Keia agencja Associated Press.

Mako dodała, że cesarz Akihito i jego żona, cesarzowa Michiko, uszanowali decyzję młodych.

Przełożono nie tylko ślub księżniczki, ale również zaplanowaną na 4 marca 2018 roku ceremonię formalizującą zaręczyny pary, ogłoszone we wrześniu 2017 roku. Na razie nie podano nowych konkretnych dat.

Książę Karol miesza przy ślubie Harry’ego i Meghan Markle! Nowy konflikt w rodzinie królewskiej

Kolejny para wzięła cichy ślub! Znany łamacz kobiecych serc wreszcie został usidlony! Wyhaczyła go młodsza o 21 lat aktorka!

Fani gratulują Ani Wyszkoni cichego ślubu w Dubaju. Długo nie czekała z oficjalnym komentarzem

Jaki byłby twój wymarzony ślub?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×