Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 17.03.2018

Księżna Kate zdradziła Pippie Middleton sekret swojej szczupłej sylwetki. Informacja szybko wyszła na jaw

Pippa Middleton i księżna Kate


Pippa Middleton przygotowuje się do ślubu

Pippa Middleton wypowie sakramentalne „tak” już za tydzień. Jak każda kobieta, chciałaby w tym specjalnym dniu wyglądać najlepiej, jak to tylko możliwe – jak pomyślała, tak zrobiła i zatrudniła sztab specjalistów.

Młodsza siostra Kate Middleton jest w formie – a nawet super formie – po intensywnym programie Grace Belgravia. To klub fitness, w którym kobiety między innymi przygotowują się do najważniejszego dnia w swoim życiu – jak donosi E!News, Pippa była zdeterminowana by osiągnąć cel i wykupiła trzymiesięczny karnet. Został spersonalizowany specjalnie na jej potrzeby.

W skład pakietu wchodził trener personalny, pielęgnacja skóry, ćwiczenia wysmuklające nogi, yoga, pilates, trening kardio, taniec i medytacja. Specjalnie dla Pippy klub stworzył również specjalny system posiłków, dowożony do domu siostry księżnej.

Pippa spotykała się ze swoim trenerem pięć razy w tygodniu i zwykle trzymała się kardio i pilatesu. Czuje się niesamowicie! Trzyma najzdrowszą dietę w życiu i od miesięcy nie wypiła nawet kieliszka wina. Ma też zabiegi upiększające twarz raz w tygodniu lub na noc – donosi informator portalu eonline.com

Wygląda na to, że panna Middleton jest zwarta i gotowa do zmiany statusu cywilnego! Przypominamy, że ślub Pippy i jej ukochanego, Jamesa Matthewsa odbędzie się 20 maja.

Meghan Markle ma poważny problem ze ślubem Pippy Middleton?

Pippa Middleton i księżna Kate - szczegóły ślubu

Pippa Middleton i księżna Kate – szczegóły ślubu

Pippa Middleton i James Matthews już planują ślub

Pippa Middleton i James Matthews już planują ślub

Która z sióstr Middleton wzbudza większą sympatię – Kate czy Pippa?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×