Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 19.11.2017

Opublikowali nagie zdjęcia księżnej Kate, a teraz słono za to zapłacą! Zapadł wyrok w głośnej sprawie

Księżna Kate nagie zdjęcia


Księżna Kate topless – wyrok sądu

W 2012 roku czujne oczy i imponujące obiektywy paparazzi, wytropiły piękną księżną Kate opalającą się topless. Zdjęcia roznegliżowanej księżnej ukazały się wówczas w kilku brukowych magazynach. Przez 5 lat od tego incydentu, trwała wstydliwa przepychanka w sądach, aż wreszcie sprawa dobiegła końca. Francuski sąd orzekł, że zdjęcia nagiej Kate są naruszeniem jej prywatności.

Wielomilionowe odszkodowanie dla księżnej Kate! Idzie na wojnę z tabloidem! Poszło o publikację intymnych zdjęć

Sąd w Nanterre w zachodniej części Paryża orzekł 100 tysięcy euro odszkodowania dla pary książęcej, poinformowało CNN. Ukarał także redaktora naczelnego magazynu „Closer” oraz dyrektora naczelnego grupy wydawniczej zarządzającej pismem najwyższą możliwą grzywną przewidywaną przez francuskie prawo – 45 tys. euro lub 53,5 tys. dolarów! William i Kate wnioskowali wcześniej o 1,5 miliona euro odszkodowania – blisko 1,8 miliona dolarów, po tym, jak magazyn i lokalna gazeta „La Provence” opublikowały zdjęcia księżnej opalającej się topless podczas wakacji na południu Francji. Paparazzi robili jej zdjęcia z dużej odległości, para książęca wypoczywała wówczas w prywatnej posiadłości, przy zamku należącym do Viscounta Linleya – bratanka królowej Elżbiety. Paul-Albert Inweis – prawnik magazynu „Closer” uważa, że finansowe żądania z orzeczenia sądu są przesadzone.

Małżonkowie Windsor żądali 1,5 miliona euro odszkodowania, a dostali po 50 tysięcy każde, co jest adekwatne do sprawy. Proszę bardzo – komentował. – Ale najwyższa kara grzywny w sprawie, która jest prywatnym sporem, jest przesadzona. Ta sprawa podnosi kwestię wolności, skonsultujemy to z naszymi klientami – dodał.

Sześciu ludzi zamieszanych w sprawę interesujących zdjęć, w tym trzech fotoreporterów stanęło przed sądem w maju tego roku, pięć lat po publikacji fotografii. Książę William ostro skrytykował decyzję o wydrukowaniu zdjęć jego żony jako szczególnie wstrząsającą, zwłaszcza w świetle bitew, jakie toczyła z paparazzi jego matka.

Incydent przypomina najgorsze nawyki prasy i paparazzi, jakimi się popisywali za życia Diany, co jeszcze bardziej zdenerwowało parę książęcą – powiedział CNN rozmówca z pałacu Buckingam.

Co myślicie o wyroku?

Książę William zaniepokojony ciążą księżnej Kate! Powiedział o tym publicznie!

Księżna Kate pozwała gazetę

Księżna Kate pozwała gazetę

Księżna Kate na balu w Paryżu za ponad 15 tysięcy złotych

Księżna Kate na balu w Paryżu za ponad 15 tysięcy złotych

Czy interesuje cię życie księżnej Kate?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×