Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 17.12.2017

Księżna Kate ma swój sprytny trik na ukrywanie ciąży! Ale wymyśliła!

Księżna Kate


Kate sprytnie ukrywa ciążę

Informacja o trzeciej ciąży księżnej Kate uradowała cały świat. I chociaż oficjalne potwierdzenie  media otrzymały niedawno, to podejrzenia dotyczące stanu księżnej krążą już w mediach od kilku tygodniu. Wszystko przez jeden szczegół, którym Kate miałaby ukrywać nie tylko tę ciążę, ale również dwie poprzednie.

W programie Evening Standard, dziennikarka Kate Proctor zauważyła, że wygląd księżnej zwykle ulega zmianie tuż przed ogłoszeniem przez nią błogosławionego stanu. I motyw ten powtarzał się za każdym razem, kiedy Kate i William spodziewali się dziecka. Zdaniem Proctor, księżna tuż przed oficjalnym przekazaniem informacji o ciąży zmienia fryzurę. W ten sposób przyciąga uwagę do górnej części swojego ciała i odwraca ją od ewentualnego brzuszka. Dlatego właśnie fakt, że zaledwie tydzień przed wizytą w Polsce Kate znacząco skróciła pasma, miał być sygnałem, że coś jest na rzeczy.

Księżna Kate obcięła w włosy! W nowej fryzurze objęła posadę po królowej Elżbiecie II

Sytuacja miała miejsce również w przypadku pierwszej ciąży Kate. W listopadzie 2012 roku księżna pojawiła się na kolacji na jej byłym uniwersytecie St Andrews, prezentując długie i lśniące loki. Zaledwie kilka dni po tym wydarzeniu, w Muzeum Historii Naturalnej mogliśmy podziwiać jej metamorfozę i przepiękną grzywkę. Księżna Kate przed ogłoszeniem ciąży nie tylko skróciła włosy czy zrobiła grzywkę, ale też wybierała zwykle bardziej skomplikowane sploty, koki i warkocze. Czyżby naprawdę chciała coś ukryć?

To oznaczałoby, że w trakcie wizyty w Polsce i Niemczech już spodziewała się trzeciego maleństwa. Chcąc jednak uniknąć spekulacji, postawiła na sztukę zręcznego kamuflażu.

Piękna księżna Kate jest w ciąży bo obawiała się KLĄTWY!? Zaskakujące doniesienia z królewskiego dworu!

Księżna Kate w lawendowej kreacji zwiedza Muzeum w Hamburgu

Księżna Kate w lawendowej kreacji zwiedza Muzeum w Hamburgu

Księżna Kate w żółtej sukience w Niemczech

Księżna Kate w żółtej sukience w Niemczech

Czy interesuje cię życie księżnej Kate?Komentarzy: 3


Gosc | 18 września 2017, 21:57

Musisz być publiczną osobą Gratuluję Ci następnego potomka 500 plus działa!


Roladka84 | 18 września 2017, 17:53

No nie jestes slawna osoba tylko zwyklym zjadaczem chleba:)


Gośćkasia | 18 września 2017, 10:58

strasznie głupi komentarze
świat się cieszy ze Keit będzie miała 3 dziecko ja będę miała 4 kto się cieszy co z tego świata będzie mial


Dodaj komentarz
×