Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 18.12.2017

Księżna Kate jest w ciąży BLIŹNIACZEJ?! Brytyjska prasa oszalała

Księżna Kate urodzi w kwietniu


Księżna Kate spodziewa się bliźniąt

Wiadomość o ciąży księżnej Kate sprawiła, że cały świat oszalał z radości. Rodzina królewska jest niezwykle popularna nie tylko na Wyspach, ale również poza nimi, a Kate to prawdziwa ulubienica tłumów. Obwołano ją nawet następczynią księżnej Diany, Królowej Ludzkich Serc. Książę William i jego piękna partnerka mają już dwoje dzieci – uroczą księżniczkę Charlotte i przebojowego księcia George’a. Teraz do rodziny dołączyć miała kolejna dziewczynka. Jak twierdzą brytyjskie media, nie będzie to jednak jedno dziecko, a… bliźniaczki!

Według brytyjskiej prasy księżna jest bardzo zaskoczona podobnymi rewelacjami. Podczas kontrolnego USG i wizyty u lekarza okazało się, że jej ciąża jest bliźniacza. Jak twierdzą media z Wysp, wiadomo nawet, że będą to dwie dziewczynki, a Kate nie posiadając się ze szczęścia natychmiast zadzwoniła z cudowną nowiną do siostry, Pippy Middleton i mamy Carol.

Myślicie, że to prawda? Jeśli tak, książęca para będzie miała czwórkę dzieci, w tym trzy dziewczynki! To się dopiero nazywa babska monarchia!

Księżna Kate nie będzie miała więcej dzieci?! Co się stało?

Ciężarna księżna Kate pokazała się w sportowym dresie! Żadna poprzednia kreacja tak pięknie nie podkreśliła jej brzuszka!

Księżna Kate też przebiera się na Halloween! W MINI, z odkrytym brzuchem i różową torebunią poszła zbierać cukierki!

Śledzisz życie rodziny królewskiej?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×