Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.03.2018

Księżna Kate wywołała gigantyczny skandal! Internauci nie zostawiają na niej suchej nitki: „Powinna się wstydzić”

Księżna Kate skrytykowana za zieloną suknię


Księżna Kate skrytykowana za kreację na gali BAFTA

Tak właśnie kończy się bycie między młotem, a kowadłem. Księżna Kate pojawiła się w towarzystwie księcia Williama na 71. gali nagród BAFTA i wywołała międzynarodowy skandal przez próbę… uniknięcia międzynarodowego skandalu. Jak do tego doszło?

Nie jest żadną tajemnicą, że od czasu zeszłorocznej afery z Harveyem Weinsteinem i zamieszania, jakie rozpętało się na świecie gdy na jaw wyszło, że przemoc seksualna wobec kobiet i mężczyzn w Hollywood jest na porządku dziennym. Poleciało parę głów, parę karier skończyło się z widowiskowym hukiem, a gwiazdy zjednoczyły się w walce o sprawiedliwość, równość i przede wszystkim bezpieczeństwo. Widać to było doskonale na Złotych Globach, gdzie na czerwonym dywanie wszystkie kreacje – wedle umowy – były czarne.

Akcja #MeToo sięgnęła również do Grammy, gdzie wszystkie gwiazdy wpięły w swoje kreacje białe róże, na znak wsparcia dla kobiet doświadczających molestowania seksualnego. Nie jest więc niczym dziwnym, że protest nie ominął ani Berlinale 2018 ani brytyjskiej BAFT-y. Na czerwonym dywanie znów zapanowała czerń i tylko księżna Kate pojawiła się w zielonej kreacji, dobierając do niej czarne dodatki.

Internauci są wściekli. Pod adresem przyszłej królowej Anglii posypało się wiele niepochlebnych komentarzy:

  • Powinna się wstydzić. Na jej miejscu w ogóle nie pojawiłabym się na gali, gdybym nie zamierzała wspierać innych
  • Zawiodłam się na Kate Middleton, księżnej Cambridge. Powinna była nosić czerń. To nie polityka, to kobiece sprawy!
  • Wiem, że „królewscy” nie powinni się mieszać w „protesty”, ale czy naprawdę ubranie czarnej sukienki byłoby aż TAKĄ zbrodnią?
  • Jestem niesamowicie zawiedziona, a nawet nie wiedziałam, że aż tak mi zależy

 

Mało kto zdaje sobie jednak sprawę, że księżna Kate zwyczajnie nie mogła wyrazić swojego poparcia. Zabrania tego protokół królewski i zabrania tego brytyjskie prawo, które wyraźnie stanowi, że członkowie monarchii nie moją mieszać się do spraw związanych z polityką lub społecznym ruchem, o ile nie jest to działalność charytatywna.

Kate próbowała uniknąć skandalu i zadowolić wszystkich, dobierając czarne dodatki na znak solidarności. Najwyraźniej to nie wystarczyło by uchronić ją przed krytyką.

Gwiazdy na gali BAFTA 2018: księżna Kate, Angelina Jolie, Margot Robbie, Jennifer Lawrence [ZDJĘCIA + WYNIKI]

Ciężarna księżna Kate na galę BAFTA 2018 wybrała kreację w odważnym kolorze! Znakomicie podkreśliła swój brzuszek!

Księżna Kate dla poprawienia urody okłada swoją twarz kremem za 9 złotych!

 

Czy interesuje cię życie księżnej Kate?Komentarzy: 3


Gość | 19 lutego 2018, 16:31

Tu nie o ciąże chodzi, ale o protokół. Myślę że inteligentnie wybrnęła z sytuacji. Zieleń jest bardzo ciemna, prawie czarna, dodała do tego czarne dodatki, a więc został przemycony akcent solidarności z akcją.
Na marginesie jej twarz wygląda strasznie.


Gość | 19 lutego 2018, 13:07

Zielony to prawie czarny


gigi | 19 lutego 2018, 13:04

Nie przesadzanie.Jest w ciąży i nie będzie się ubuearc w żałobny kolor.A tak na marginesie,to o molestowaniu i przemocy wobec kobiet w Hollywood wiedziano od dawna,więc pytam:gdzie wtedy byli ci wszyscy którzy teraz na znak solidarnosci zakładają czarne sukienki ??Ja wiem,ze to symbol,ale może zamiast ubierać się w czerń ,należy zacząć działać? ?Tak po prostu..


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×