Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 24.11.2017

Kolejny skandal w rodzinie księżnej Kate! Jej rodzice mają poważne problemy przez seksowne stroje!

Księżna Kate rodzice skandal


Rodzice księżnej Kate sprzedają seksowne stroje dla dzieci

Słynna rodzina księżnej Kate wywoływała zawsze liczne kontrowersje ze względu na swoje pochodzenie. Świat mediów plotkarskich zwracał uwagę zarówno na siostrę księżnej Pippę, jak i jej rodziców, którzy od lat prowadzą firmę, oferującą gadżety imprezowe – Party Pieces. Okazuje się, że obecnie firma rodziców Kate znalazła się pod ostrzałem internautów, którzy są oburzeni sprzedawanymi w ich sklepie produktami.

Party Pieces jest rodzinną firmą, w której powstanie angażowała się cała rodzina Middletonów. Właścicielami są oczywiście rodzice księżnej – Mike i Carole, ale i ich córki miały w tym biznesie swój niemały wkład. Księżna Kate rozpoczęła pierwszą urodzinową stronę, a Pippa stworzyła blog Party Pieces. Teraz platforma parentingowa Channel Mum ostro krytykuje firmę za halloweenowe stroje, które sprzedawane są przez firmę Middletonów. Najwięcej kontrowersji wzbudził strój czarownicy, który według Channel Mum, jest zbyt seksowny. Komplet Midnight Mischief, kosztujący ok. 35 funtów, wzbudził największe kontrowersje. Według Daily Mail, skierowany był do 4-letnich dziewczynek, a podkreślona talia, dekolt i pełny makijaż zdecydowanie nie pasują do tak małych dzieci.

Z kolei kreacja seksownej diablicy jest oferowana dziewczynkom, które są w wieku od 10 do 12 lat. Claude Knights, pracownik fundacji Kidscape, otwarcie mówi, że jest to „seksualizacja dzieci”. Oburzona jest także Ann Widdecombe, była minister, która uważa, że halloweenowe przebrania powinny być niewinne, a nie seksowne. Nie tylko seksowne stroje dla dziewczynek wzbudziły oburzenie. Takie same reakcje wywołał kostium dla chłopców, przedstawiający jeźdźca bez głowy – Bloody Headless Horseman. Według ankiety Channel Mum, 92 proc. rodziców, nie wybrałoby takich kostiumów dla swoich dzieci.

A wy co sądzicie?

Ogromny cios dla ciężarnej księżnej Kate! Jej wuj został aresztowany! Długo próbowano to ukryć!

Księżna Kate złamała odwieczną rodzinną tradycję! Królowej Elżbiecie II to się nie spodoba!

W końcu! Wiadomo już kiedy dokładnie urodzi księżna Kate!

Rodzice księżnej Kate sprzedają seksowne stroje dla dzieci

Rodzice księżnej Kate sprzedają seksowne stroje dla dzieci

Rodzice księżnej Kate sprzedają seksowne stroje dla dzieci

Rodzice księżnej Kate sprzedają seksowne stroje dla dzieci

Carole i Michael Middleton - rodzice księżnej Kate (fot. ONS)

Carole i Michael Middleton – rodzice księżnej Kate (fot. ONS)

Księżna Kate w Berlinie w sukni Alexander McQueen

Księżna Kate ma kolejne problemy

Czy interesuje cię życie księżnej Kate?Komentarzy: 2


Gość | 20 października 2017, 08:12

Dziadostwo .


Gość | 19 października 2017, 19:59

Zydowka.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×