Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 26.02.2018

Księżna Kate pod presją! Na galę BAFTA założy kreację niezgodną z protokołem?

Kate Middleton


Księżna Kate na BAFTA 2018 złamie zasady protokołu?

Kate Middleton znalazła się trudnej sytuacji! Żona następcy tronu ma się pojawić na rozdaniu nagród BAFTA 18 lutego. Środowiska związane z ruchem Time’s Up oczekują od księżnej, że na czerwonym dywanie wystąpi w czerni, by w ten sposób wyrazić swoje poparcie dla walki z molestowaniem seksualnym.

Do tej pory na wezwanie Time’s Up zareagowało wiele znanych kobiet. Podczas rozdania Złotych Globów w czarnych sukniach pojawiły się na czerwonym dywanie między innymi Reese Witherspoon, Naomi Campbell, Angelina Jolie, Jessica Biel i Heidi Klum.

Ale założenie w tej sytuacji czarnej sukni może oznaczać dla księżnej Cambridge złamanie protokołu. Zasady etykiety zakazują bowiem członkom rodziny królewskiej publicznego wygłaszania politycznych oświadczeń. A ruch Time’s Up – powstały po fali seksualnych afer w Hollywood – jest uważany za jedną z najbardziej politycznych inicjatyw ostatnich lat.

Jeśli Kate zdecyduje się przestrzegać zasad protokołu i nie pojawi się na gali BAFTA w czerni, może spodziewać się ataku ze strony środowisk związanych z ruchem Time’s Up. Za to założenie czerni może oznaczać, że narazi się królowej Elżbiecie II i całej rodzinie królewskiej. Księżna znalazła się między młotem a kowadłem!

Tajemnica księżnej Kate wyszła na jaw! Jej wizażystka ujawniła całą listę kosmetyków jakich używa do makijażu!

Księżna Kate o włos od tragedii! Brytyjczycy przeżyli chwile grozy

Księżna Kate musi mieć się na baczności! W najbliższej rodzinie jest ktoś, kto tylko czeka żeby wbić jej nóż w plecy!

Czy interesuje cię życie księżnej Kate?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×