Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.03.2018

Królową Elżbietę II nieźle poniosło. Tylko przy niej księżna Kate ma zakaz noszenia jednego rodzaju butów

Księżna Kate i królowa Elżbieta II


Jakich butów nie mogą nosić brytyjskie księżne?

Królowa Elżbieta twardo rządzi Wielką Brytanią od ponad 60 lat. Znana jest ze swojego niezłomnego charakteru i przekonania, że przede wszystkim jest królową, a dopiero w drugiej kolejności Elżbietą – matką, babcią. Z tego powodu nie przyszła nawet na ślub swojego syna, księcia Karola, kiedy ten żenił się z Camillą Parker Bowles. Uznała bowiem, że jako głowa kościoła nie może w ten sposób wyrazić swojego poparcia dla tego związku.

Królowa stosuje się do wielu reguł dworskiej etykiety, często zupełnie niezrozumiałych dla przeciętnych śmiertelników, i tego samego wymaga od innych. Dlatego osoby z jej otoczenia wiedzą, że jeżeli ona coś kwestionuje, to nie należy z nią dyskutować, tylko dostosować się do oczekiwań – a te… są jasne – buty na platformie są okropne i żadna kobieta z rodziny nie może się w nich pokazywać w towarzystwie monarchini:

Wszyscy w rodzinie królewskiej wiedzą, ze królowa nie znosi butów na platformach i żadna z pań nigdy ich nie zakłada na spotkania z Elżbietą. To niepisana zasada w Pałacu Buckingham, ale wszystkie damy mają jej świadomość. Kate, która bardzo lubi platformy zakłada je tylko kiedy wie, że nie spotka się z królową. Meghan Markle też będzie musiała się dostosować do tej niezwykłej reguły – pisze internetowe wydanie magazynu OK!.

Znając podejście Meghan jest szansa, że może próbować walczyć i z tą zasadą. Ciekawe tylko kto wyjdzie z tego „pojedynku” zwycięsko.

Księżna Kate nie przepada za Meghan Markle! Wprowadza zatem radykalne zmiany na królewskim dworze!

Co oznacza tiara na głowie księżnej? Kate zakłada ją kiedy chce, a Meghan może o niej tylko pomarzyć. Tłumaczymy dlaczego

Jak naprawdę nazywa się brytyjska rodzina królewska? To dopiero skomplikowana sprawa!

Czy podziwiasz brytyjską królową Elżbietę II?Komentarzy: 3


Klara | 1 marca 2018, 00:25

Tak, podziwiać mogę samotna matkę piątki, albo chorych i nadal uśmiechniętych ale rodzine królewska, za co, za to, ze dziesiątki ludzi pracuje na ich wizerunek i dostatnie życie? Rodzina królewska to takie zbędne i udawane życie w obecnym świecie.


GośćJadwiga | 28 stycznia 2018, 23:12

Trudno mówić czy podziwiam królową ale szanuje i życzę jak najlepiej .


Gość | 27 stycznia 2018, 17:45

Za co mam ją podziwiać? Za wygodne i beztroskie życie…!? Moich dziadków podziwiam że przeżyli to całe zło… I nauczyli się z tym żyć. Nie tylko Oni!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×