Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.02.2018

Księżna Kate i książę William wyprawili pierwsze urodziny księcia Jerzego! Pokazali też jego pierwsze kroki!

księżna Kate, książę Jerzy


22 lipca 2013 roku księżna Kate i książę William przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko, księcia Jerzego. Z narodzin przyszłego króla Wielkiej Brytanii cieszył się cały świat, a media relacjonowały dokładnie, co się działo w pierwszych dobach po porodzie. Aż trudno uwierzyć, że minął już rok!

I choć książę Jerzy roczek kończy dopiero jutro, to na kilka dni przed pierwszymi urodzinami książęca para wyprawiła przyjęcie swojemu synowi. Na imprezie w ogrodzie pojawili się członkowie rodziny królewskiej, w tym królowa Elżbieta II oraz przyjaciele Kate i Williama. Goście oraz mały jubilat zajadali się ciastkami w kształcie króliczków, kanapkami, lodami i owocami.

Rodzice księcia Jerzego pokazali również jego oficjalny portret, na którym stawia on pierwsze kroki. Maluch został uwieczniony w ogrodzie Natural History Museum w Londynie. Ma na sobie niebieskie ogrodniczki i koszulkę polo. Fotograf John Stillwell zdradził magazynowi „People”, że wykonanie fotografii nie było proste, bo książę Jerzy niechętnie pozował. Wolał biegać, co utrudniało zadanie, bo ponoć jest bardzo szybki.

książę Jerzy

książę Jerzy

 

 Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×