Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 20.02.2018

Genialne! Księżna Kate w sprytny sposób ucięła plotki o konflikcie z Meghan Markle

Księżna Kate i Meghan Markle muszą się polubić


Księżna Kate i Meghan Markle doskonale się dogadują

Ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle przestał leżeć jedynie w sferze marzeń fanów – para pobierze się wiosną 2018 roku tuż po tym jak na świecie pojawią się bliźnięta księżnej Kate i księcia Williama. Chodzą nawet plotki, że Meghan otrzyma tytuł księżnej Sussex! Na razie wiadomo jednak, że para zamieszka po sąsiedzku z następcą tronu – Harry i Markle wprowadzą się do Nottingham Cottage, w którym obecnie zamieszkuje młody książę, a które należy do Kensington Palace.

W świetle plotek o konflikcie Kate z Meghan – podobno przyszła królowa Anglii nie była zbyt dobrze nastawiona do przyszłej bratowej – takie współdzielenie pałacu mogłoby okazać się dość kłopotliwe. Na szczęście, jak się okazuje, obie piękności zdążyły się już zaprzyjaźnić i bardzo przypadły sobie do gustu:

Kate wzięła Meghan pod swoje skrzydła i zaoferowała jej wsparcie i wiele rad, które pomogą jej dostosować się do nowego życia. Kate wie lepiej niż wszyscy jak przytłaczające i pełne wyzwań może być przejście z normalnego życia do bycia członkiem rodziny królewskiej i poprzysięgła pomóc Meghan w każdy sposób w jaki tylko będzie mogła. Meghan i Kate nie spędziły ze sobą wiele czasu, ale są już przyjaciółkami. Pomijając wżenienie się w rodzinę królewską, mają ze sobą sporo wspólnego, w tym pragnienie niesienia pomocy tym, którym w życiu się nie powiodło, zainteresowanie modą i miłość do wsi. Przypadły sobie natychmiast do gustu, mają podobne poczucie humoru i obie są niesamowicie słodkimi, miłymi osobami – wyznaje źródło z najbliższego otoczenia rodziny królewskiej

To tyle, jeśli chodzi o plotki o wrogości między przyszłą księżną i przyszłą królową.

Z ostatniej chwili: Znamy szczegóły ślubu księcia Harry’ego i Meghan Markle! Już wiadomo gdzie i kiedy zakochani powiedzą sobie sakramentalne TAK!

To jakieś szaleństwo! Sukienka Meghan Markle z zaręczyn wyprzedana w niebywałym tempie! Księżna Kate będzie wściekła!

Meghan Markle odważnie wypowiedziała się o księżnej Dianie. Zrobiła to w oficjalnym telewizyjnym wywiadzie!

 

Meghan Markle czy księżna Kate? Która ładniejsza?Komentarzy: 2


elik | 29 listopada 2017, 23:15

no a Księżna jak urodzi to tylko patrzeć jak znów wróci do formy. Ona tam pewnie jakieś specjalne diety, stosuje slimunox i dużo ruchu i dlatego tak szybko wraca do formy.


Gość | 29 listopada 2017, 15:46

Taka amerykańska dziunia


Dodaj komentarz
×